Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Про нас

роздрукувати

"Глянець" – незалежний скандально-іронічний інтернет-проект про останні події у житті українських зірок та популярних медіа-персонажів шоу-бізнесу.

Скандали, сенсації, анонси, чутки з перших вуст, інтерв'ю, яскраві і відверті фотосети, модні новинки, гламур, конфузи, зіркові діти, конкурси краси, опитування, а також детальні огляди найпопулярніших проектів і шоу українського телепростору - усе для тих, хто не любить нудьгувати та цінує яскраві емоції.

Цільова аудиторія сайту – читачі, яким набридло подання інформації про український шоу-бізнес під звичним кутом зору. Якщо ви вмієте аналізувати події, маєте хороше почуття гумору, гарний смак, і хоча б раз та й пробували удосконалювати себе у мистецтві іронії – вітаємо, ви наш ідеальний читач!

Щомісяця інтернет-журнал «Глянець» відвідує близько 300 тисяч осіб, а це майже 10 тисяч у день, що так само вдесятеро приємно і мотивує працювати далі.

Художник Енді Уорхол свого часу зазначив: «Шоу-бізнес потрібен аби доводити, що важливо не те, який ти є, а те, яким тебе уявляють інші». Власне, у своїй роботі ми намагаємося дещо похитнути традиційне уявлення про зірок і показати відомих людей з усіма їхніми недоліками та звичними життєвими труднощами, проблемами, конфузами і т.д.

Тому основна мета нашого проекту – подання інформації із дещо «скандальною родзинкою», крізь призму іронії. Втім, ми зовсім не цураємося серйозних інтерв’ю, якісних прем’єр та рецензій на них і, звичайно ж, реклами.

Адреса Редакції: м. Львів, пр. В. Чорновола 43 а.
З питань роботи редакції та загальних питань пишіть головному редактору.
Діана Ільїна: galeg@ukr.net
Моб. тел. редакції (093) 25-32-945.

З питань реклами пишіть керівнику рекламного відділу Andrii Petrenko на емеіл andriy.petrenko@gmail.com або телефонуйте (097) 9038685

Якщо Вас цікавить більш детальна інформація пишіть на galeg@ukr.net.
Новини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в УкраїніМи в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп