Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Павло Зібров відверто розповів про свої джерела доходу

Опубліковано lemberglegion, 14:09, 02.06.2024.  Переглядів: 363  Відправити другу: Павло Зібров відверто розповів про свої джерела доходу  Роздрукувати: Павло Зібров відверто розповів про свої джерела доходу

5183_zi.jpeg (26.88 Kb)

Український співак Павло Зібров спершу розповів про свою пенсію. Він стверджує, що після останніх підвищень та з усіма надбавками вона в нього перевищує 8 тисяч гривень.

"У нас, чесно кажучи, пенсії такі убогі. Ми за кордоном поїздили, і дивишся там, як у них на лайнери, на круїзи йдуть пенсіонери. Я ж теж типу пенсіонер. Уже є книжечка. Починали з дуже смішної суми. Зараз уже підняли. Починалося з 2500 грн, потім 4000 з чимось, а зараз вже 8300. Більш менш. Порівняно з 2800 – 3000, то я багата людина. При тому, що я можу заробити концертами чи викладати. Так що нормально, не плачуся", - заявив Зібров у проекті "Планетарій".

Він зізнався, що також заробляє викладанням в університеті Поплавського, а також власними виступами на сцені, хоча ціни на квитки ставить демократичні.

"Є концерти благодійні, але іноді й касові. Зрозуміло, що ми не можемо дозволити собі квитки по 1500 – 2000 грн. Робимо доступні. Ми прекрасно розуміємо, що немає грошей зараз стільки у людей, щоб заплатити. Аби тільки прийшли. Найголовніше, щоб стільці не були порожніми. Плюс я викладаю у Михайла Поплавського. Я йому вдячний. Уже два роки очолюю кафедру", - зазначив співак.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп