Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Український актор: Треба бути готовим, що ця війна ще на 10 років

Опубліковано lemberglegion, 12:53, 05.04.2024.  Переглядів: 393  Відправити другу: Український актор: Треба бути готовим, що ця війна ще на 10 років  Роздрукувати: Український актор: Треба бути готовим, що ця війна ще на 10 років

4105_po.jpeg (33.15 Kb)

Український актор Геннадій Попенко служить у війську і став гостем ютуб-проекту "Наодинці". Він стверджує, що всі ми хочемо швидкої перемоги, але треба бути готовим до того, що ця війна триватиме ще 10 років.

"Безумовно, має бути надія, має бути віра. Ми маємо знати, що ми робимо для перемоги все, що ми можемо. Ми маємо це робити. Чи маємо ми бути готові до того, що це не закінчиться завтра, за рік, за десять? Так!" – зазначив Попенко.

Геннадій нагадав, що війна Києва та Москви триває вже майже 800 років з певними перервами, тому це навряд чи стало для когось несподіванкою.

"Ми воюємо з Москвою від 1250 року, коли вони вперше спалили Київ. Відтоді не було ніколи так, щоб ми були братськими народами, щоб москалі до нас не лізли. Ми постійно воювали. Іноді ми могли дати відсіч або не могли. Казати: "Треба вже перемога, бо так довго воюємо"…Ми воюємо настільки довго, що ви собі навіть не уявляєте, як довго ми воюємо. Просто зараз це нарешті стало видно для багатьох", - зазначив актор.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп