Глянець / Фішки, Події / Оперна співачка Олена Гребенюк вперше виходить заміж

12:00, 29.03.2024

 друкувати

закрити
8513_86_main-v1684437617.jpg (26.7 Kb)

Українська співачка Олена Гребенюк вперше поділилась деталями свого особистого життя.

Зірка зізналась, що вже давно зі своїм коханим та вони давно живуть разом. Пара познайомилась під час повномасштабної війни.

"У мене є кохана людина. Ми живемо окремо. Єлизавета не захотіла з нами жити й вона живе з бабусею. Тобто я живу з коханим окремо, а мама з Лізою живуть окремо. Ми познайомилися на Великдень. Я запропонувала посвятити паску. Наступного дня ми вирішили зустрітися. Ми жили в одному домі багато років, але ми не бачилися. Наш спільний друг наш познайомив", - зізналася Олена.

Обранця артистки звати Ярослав. Чоловік вже знайомий з мамою Олени.

"Він молодший за мене. Він автодорожник. Це категорія чоловіків, які можуть все. Тому я можу прийти додому і у мене є вечеря. Я не хотіла знайомити Ярослава з мамою, але він дуже наполягав. Приходжу, а вони анекдоти, цікаві історії одне одному розповідають. У коханого дуже чудове почуття гумору й у мами. А потім він запитує: "Ніночко Степанівно, чи можна забрати у Вас вашу Оленку?". А вона каже: "Це Оленка вирішує". А я сказала, що можна спробувати. І вже вісім місяців ми живемо разом неподалік батьків", - додала Олена.

Олена зізналась, що їй вже зробили пропозицію. Але наразі вона вирішила відкласти цю подію.

"Мені вже освідчилися, але ми вирішили відкласти, бо зараз недоречно. Але пропозицію прийняла. Я офіційно наречена. Про весілля я вже одного разу мріяла в своєму житті й більше не хочу. Все складеться так, як складеться. Я колись дуже мріяла про весілля і потім через деякий час моєї коханої людини не стало. Нічого не передвіщувало, що його не стане, але його не стало", - сказала артистка.


Опубліковано 12:00, 29.03.2024, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka-novini/47475operna-spivachka-olena-grebenyuk-vpershe-vihodit-zamizh.html

 друкувати

закрити