Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Олег Скрипка - про ставлення до своїх родичів у Росії

Опубліковано lemberglegion, 13:00, 24.05.2024.  Переглядів: 295  Відправити другу: Олег Скрипка - про ставлення до своїх родичів у Росії  Роздрукувати: Олег Скрипка - про ставлення до своїх родичів у Росії

2265_sk.jpeg (21.85 Kb)

Український співак Олег Скрипка не приховує, що в нього є рідня на території Росії. Мама виконавця кілька днів тому спілкувалася зі своєю сестрою та племінницею, але сам Скрипка в цьому участі не бере.

"Я не спілкувався. Декілька днів тому мама розмовляла телефоном зі своєю сестрою, а потім – племінницею. Це немає ніякого змісту. Мама у мене мудра жінка. Вони розмовляють про те, хто живий, як себе почувають… А вони починають гнути свою лінію, розповідаючи про "ми самі себе бомбимо", - заявив Олег в інтерв'ю Rostyslove Production.

Скрипка додав, що ще до 2014 року мав сподівання в чомусь їх переконати, але зараз просто покинув цю затію, адже вона не має жодного сенсу.

"Це вже дуже складно зрозуміти їхню логіку. І немає жодного сенсу. Ще до 2008, 2010 року з росіянами були намагання щось розповісти, але 2014 року стало ясно, що це абсолютно беззмістовна історія", - пояснив артист.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп