Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

На 11 років молодша коханка народила Вірастюку сина

Опубліковано lemberglegion, 13:30, 16.04.2024.  Переглядів: 3913  Відправити другу: На 11 років молодша коханка народила Вірастюку сина  Роздрукувати: На 11 років молодша коханка народила Вірастюку сина

8142_vi.jpeg (37.28 Kb)

Народний депутат України Василь Вірастюк розповів свою історію кохання. Виявляється, що в нього народився син Володимир від жінки, котра на 11 років молодша, а також не є його дружиною.

"Четвертий син, Володимир. Зараз йому буде дев'ять місяців. У мене нові стосунки більше року. Стосунки почалися, коли дружина поїхала за кордон і перебувала там. Вважаю це зрадою. Як то кажуть, клин клином. Бо я той вчинок сприйняв як зраду з її боку, тому що вона зробила по-своєму. Цивільну дружину звати Ірина. На 11 років молодша. Наразі я закоханий і щасливий, попри суди й тиски. Мабуть, я був винен у тому, що я її відпустив за кордон. Потрібно було б наполягати на тому, щоб нікуди не їхати. Тому що в тому не було потреби. Вона вперлася, бо її мама про все домовилася в Празі. І тоді пішов цей розкол. Була злість. Вона мене не послухала. Вона зробила так, як мама їй сказала", – пояснив Вірастюк в інтерв'ю Славі Дьоміну.

Василь зазначив, що завжди сперечався з дружиною щодо виховання дітей, адже жінка вважала себе завжди правою, а от депутат хотів вислухати обидві сторони.

"На чому ми не зійшлися – різні погляди на виховання дітей. Я завжди стояв на тому, що з дітьми потрібно спілкуватися. Якщо є конфлікт, то завжди треба вислухати й дізнатися дві сторони. Тому я завжди розмовляв. А моя дружина без компромісів. Її підхід – "витягнула шаблюку й рубай, не розбираючись". Зайшло їй у вуха і все, жодного фактичного аналізу. А аналізуємо завжди, коли приїжджає тато або в дорозі тато примирює обидві сторони. Бо так, щоб була "заруба", то такого не було. Все відбувалося довкола виховання дітей", – зазначив чоловік.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп