Новини

Join новини

загрузка...

Новинки моди

Загрузка...

Бушміна більше не знає, як ій справлятися із Сантою Дімопулос (ФОТО)

Опубліковано Iryska, 07:33, 08.06.2012.  Переглядів: 4887  Відправити другу: Бушміна більше не знає, як ій справлятися із Сантою Дімопулос (ФОТО)  Роздрукувати: Бушміна більше не знає, як ій справлятися із Сантою Дімопулос (ФОТО)

У жіночому колективі "Віа-гра" часто трапляються конфлікти. А вже особливо, коли приходять "новенькі" і їм о важко вписатися у рамки сексапільного тріо.

santik1.jpg (75.51 Kb)

Так сталося і з брюнеткою Сантою Дімлпулос, яку запросили до "Віа-гри" ще у грудні минулого року. Відтоді у дівчини було чимало непорозумінь із іншими учасницями колективу. Про це в одному із інтерв'ю розповіла Єва Бушміна.

santik2.jpg (21.89 Kb)

"Після Грановської до нас прийшла Санта Дімопулос, і ми ще до кінця не ввели її в колектив, не зжилися з нею. Часто конфліктуємо, - каже Єва. - Звичайно, це не можна назвати серйозними сварками, але атмосфера іноді напружена. Колектив у нас жіночий, кожній важливо виглядати на всі сто, а смаки різні, ось і намагаємося знайти якийсь компроміс. Комусь хочеться максимально відкрити ногу, а хтось вважає, що повинна бути загадка, і наполягає на довгих сукнях"

santik3.jpg (41.67 Kb)

Тепер перед Євою постала ще одна проблема. Після того, як Альбіна Джанабаєва піде з групи, саме Бушміна стане головною в колективі і відносини між дівчатами потрібно буде регулювати саме їй.

"З Альбіною ми знаходимо спільну мову легко і просто, а от з Сантою доводиться сперечатися, - жаліється Бушміна. - Я сама зовсім недавно була на її місці, і мені теж здавалося, що Надя і Альбіна не хочуть пробувати нічого нового, хоча я їм пропонувала і порядок пісень змінити під час концерту, і в одязі спробувати щось незвичайне. Але в той же час я чудово розуміла, що краще не сперечатися і мотати на вус, вони ж досвідчені, у них є чому повчитися. І в суперечку влазити собі не дозволяла. В результаті зараз я розумію, що вони багато в чому мали рацію. Але Санта чомусь не хоче визнати, що вона ще молода і їй є чого вчитися. Сперечається, конфліктує. А зараз піде Альбіна і прийде ще одна новенька - як я з ними буду справлятися? "


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новиниІнші новини

Інші новини


Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп