Новини

Join новини

загрузка...

Коментарі

یک خر&...

Автор: Kandice // 16.05

payday loan

Автор: Demi // 16.04

555

Автор: qnlnfIml // 01.03

555

Автор: qnlnfIml // 01.03

Online poker

Автор: Shoshana // 16.02

опэн жопен!! крэйзи фистинг в сексятник ! бебектор...

Автор: лош // 12.10

755178

Автор: aeivdzyoe@yomail.info // 15.08


» Всі коментарі

Новинки моди

Загрузка...

Про нас

роздрукувати

"Глянець" – незалежний скандально-іронічний інтернет-проект про останні події у житті українських зірок та популярних медіа-персонажів шоу-бізнесу.

Скандали, сенсації, анонси, чутки з перших вуст, інтерв'ю, яскраві і відверті фотосети, модні новинки, гламур, конфузи, зіркові діти, конкурси краси, опитування, а також детальні огляди найпопулярніших проектів і шоу українського телепростору - усе для тих, хто не любить нудьгувати та цінує яскраві емоції.

Цільова аудиторія сайту – читачі, яким набридло подання інформації про український шоу-бізнес під звичним кутом зору. Якщо ви вмієте аналізувати події, маєте хороше почуття гумору, гарний смак, і хоча б раз та й пробували удосконалювати себе у мистецтві іронії – вітаємо, ви наш ідеальний читач!

Щомісяця інтернет-журнал «Глянець» відвідує близько 300 тисяч осіб, а це майже 10 тисяч у день, що так само вдесятеро приємно і мотивує працювати далі.

Художник Енді Уорхол свого часу зазначив: «Шоу-бізнес потрібен аби доводити, що важливо не те, який ти є, а те, яким тебе уявляють інші». Власне, у своїй роботі ми намагаємося дещо похитнути традиційне уявлення про зірок і показати відомих людей з усіма їхніми недоліками та звичними життєвими труднощами, проблемами, конфузами і т.д.

Тому основна мета нашого проекту – подання інформації із дещо «скандальною родзинкою», крізь призму іронії. Втім, ми зовсім не цураємося серйозних інтерв’ю, якісних прем’єр та рецензій на них і, звичайно ж, реклами.

Якщо вам є що сказати з цього або іншого приводу - чекаємо повідомлень на адресу galeg@ukr.net
Новини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в УкраїніМи в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп