Новини

Join новини

загрузка...

Коментарі

Извиняюсь, но это совершенно другое. Кто еще, что ...

Автор: Philipbam // 26.02

перворазрядный вебсайт <a href=https://cz.pinte...

Автор: Geraldmuh // 19.01

Новейшие базы данных фирм России 2017 года от прои...

Автор: Антоккаhem // 18.01

<a href=https://bookstobuys.com/>books to bu...

Автор: Josephrew // 26.12

buy dump - dumps with pin, cc dumps shop.

Автор: MichaelNolf // 08.12

dumps cc - dump with pin, dump shop.

Автор: HectorToma // 08.12

[INVALID URL BB CODE] - e-scrooge отзывы, youbitok...

Автор: Patrickmt // 08.12


» Всі коментарі

Новинки моди

Про нас

распечатать

"Глянець" – незалежний скандально-іронічний інтернет-проект про останні події у житті українських зірок та популярних медіа-персонажів шоу-бізнесу.

Скандали, сенсації, анонси, чутки з перших вуст, інтерв'ю, яскраві і відверті фотосети, модні новинки, гламур, конфузи, зіркові діти, конкурси краси, опитування, а також детальні огляди найпопулярніших проектів і шоу українського телепростору - усе для тих, хто не любить нудьгувати та цінує яскраві емоції.

Цільова аудиторія сайту – читачі, яким набридло подання інформації про український шоу-бізнес під звичним кутом зору. Якщо ви вмієте аналізувати події, маєте хороше почуття гумору, гарний смак, і хоча б раз та й пробували удосконалювати себе у мистецтві іронії – вітаємо, ви наш ідеальний читач!

Щомісяця інтернет-журнал «Глянець» відвідує близько 300 тисяч осіб, а це майже 10 тисяч у день, що так само вдесятеро приємно і мотивує працювати далі.

Художник Енді Уорхол свого часу зазначив: «Шоу-бізнес потрібен аби доводити, що важливо не те, який ти є, а те, яким тебе уявляють інші». Власне, у своїй роботі ми намагаємося дещо похитнути традиційне уявлення про зірок і показати відомих людей з усіма їхніми недоліками та звичними життєвими труднощами, проблемами, конфузами і т.д.

Тому основна мета нашого проекту – подання інформації із дещо «скандальною родзинкою», крізь призму іронії. Втім, ми зовсім не цураємося серйозних інтерв’ю, якісних прем’єр та рецензій на них і, звичайно ж, реклами.

Якщо вам є що сказати з цього або іншого приводу - чекаємо повідомлень на адресу galeg@ukr.netНовини партнерів


Цікаві новини
Інші новини

Загрузка ...

Інші новини


Погода в УкраїніМи в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп