<![CDATA[Glianec.com]]> ru <![CDATA[Швеція по-своєму бореться з коронавірусом]]>
09_1v.jpg (37.39 Kb)

У Швеції магазини, ресторани і школи залишаються відкритими. Число заражених продовжує зростати.

Що ж лежить в основі такого підходу? Головний епідеміолог країни Андерс Тегнелл вважає, що більшість шведів повинні перехворіти коронавірусом, щоб у них сформувався колективний імунітет.

Громадяни Євросоюзу як і раніше можуть в'їжджати в країну. До останнього часу були дозволені і заходи за участю до 500 чоловік: лише в п'ятницю, 27 березня, було введено більш жорстке обмеження в 50 чоловік, яка набуде чинності з неділі.

Після приїзду з-за кордону ніхто не повинен відправлятися на профілактичний карантин - навіть медсестри і лікарі. І навіть якщо у людини з'являються симптоми коронавіруса, вдома повинен залишатися тільки сам хворий: решта членів його сім'ї можуть продовжувати вільно пересуватися.

Відповідно до такого підходу, ізольовані повинні бути тільки "групи ризику" - зокрема, літні люди і ті, хто страждає на хронічні захворювання. Інші ж не повинні боятися зараження. Тегнелл переконаний, що таким способом населення країни набуде свого роду колективний імунітет і вірус втратить свою ефективність в довгостроковій перспективі.

Тим часом напередодні великодніх канікул шведські гірськолижні курорти чекають напливу відпочиваючих. На цьому тлі їх оператори закликають владу країни посилити контроль за переміщенням людей.

У соціальних мережах багато хто висловлює невдоволення в зв'язку з тим, що влада Швеції не приймає досить жорсткі заходи в боротьбі з коронавірусом. На тлі новин, що надходять з Італії, багато шведів готові залишатися вдома незалежно від наявності відповідних рекомендацій влади. Вулиці Стокгольма порожніють, а більшість кінотеатрів і театрів закрилися за власною ініціативою.]]>
Події http://glianec.com?id=34263 Sun, 29 Mar 2020 17:00:00 GMT
<![CDATA[Хороші новини: перша леді Канади вилікувалася від коронавірусу]]>

Перша леді Канади вилікувалася від коронавірусу - про це Софі Грегуар-Трюдо повідомила на своїй сторінці в Facebook.

«Вона почуває себе прекрасно, - написав прем'єр-міністр Джастін Трюдо в соцмережах. - У моєї сім'ї все добре - і у дітей, і у мене».

Подружжя настійно радять перебувати вдома, берегти себе і близьких в цей непростий час.

]]>
Фішки http://glianec.com?id=34262 Sun, 29 Mar 2020 13:52:49 GMT
<![CDATA[Екс-холостяк заразився коронавірусом]]> Холостяк", британський бізнесмен Френсіс Метью, минулого тижня відчув перші ознаки нездужання.

2598__41f_vcnr9ypd.jpg (36.21 Kb)

Френсіс вважає, що підхопив смертельний вірус у спортзалі:

"Я майже впевнений, що заразився у тренажерному залі. Після одного із занять я як раз відчув нездужання і слабкість", - поділився британський бізнесмен.

Френсіс досить докладно описав всі симптоми, які у нього виявлялися. Спочатку йому було складно дихати і був великий занепад сил. Після почала боліти голова, він втратив можливість відчувати смак і запах, а пізніше почався сильний кашель. Як тільки він відчув перші симптоми, бізнесмен самоізолювався.

Також за словами Френсіса, захворіла і його дівчина. Однак він її не заражав, оскільки вона зараз перебуває у Франції. Зараз його кохана йде на поправку, хоча у дівчини були складніші симптоми.]]>
Фішки http://glianec.com?id=34261 Sun, 29 Mar 2020 05:00:00 GMT