<![CDATA[Glianec.com]]> ru <![CDATA["МастерШеф. Битва сезонів": хто вилетів у першому випуску]]>

У суботу, 22 січня відбулась прем’єра шоу "МастерШеф. Битва сезонів". На кухні кулінарного проєкту зібрались найяскравіші учасники попередніх сезонів.

Тепер вони знову змагаються за перемогу та демонструють свої сили у змаганнях.

У першому конкурсі найгірше себе показали Руслан Лучков та Дмитро Шевченко. Та саме вони отримали чорні фартухи.

До них у другому випробуванні приєднались Катерина Велика та Віктор Перехрест.

У битві чорних фартухів найгірше себе проявив Руслан Лучков та саме він покинув шоу у першому випуску.

]]>
Фішки, Шоу та передачі http://glianec.com?id=41262 Mon, 24 Jan 2022 09:35:00 GMT
<![CDATA[Аліна Гросу показала себе без нарощеного волосся]]>

Українська співачка Аліна Гросу активно ділиться з прихильниками новими фото у соціальних мережах та розповідає про своє життя.

У Інстаграм зірка розповіла, що нарешті відвідала своє рідне місто - Чернівці. Також вона опублікувала фото з засніженої локації. Аліна одягла чорні шкіряні штани, пуховик бежевого кольору з картатими рукавами. Образ артистка довершила брендовою сумкою, чорним взуттям та шарфом.

У житті зірки сталась ще одна зміна - Гросу зняла нарощене волосся та показала свою природню шевелюру. Тепер вона намірена відросити довжину самотужки та доглядати за волоссям.

]]>
Фішки http://glianec.com?id=41261 Mon, 24 Jan 2022 08:19:00 GMT
<![CDATA["Голос країни-12": з’явився п’ятий тренер та учасники отримають "Другий шанс"]]>

У неділю, 23 січня відбулась прем’єра дванадцятого сезону шоу "Голос країни". Новий сезон зазнав значних змін, про які фанати навіть не могли здогадуватись.

Виявилось, що у шоу "Голос країни" з’явилась нова тренерська команда. Тепер учасники зможуть потрапити не лише під наставництво Святослав Вакарчука, Олі Полякової, Наді Дорофеєвої та Потапа.

Команду "Другого шансу" очолили артистка Олександра Заріцька та народний тренер, меценат Андрій Мацола.

5450_4.jpg (38.34 Kb)

Вони зможуть дати шанс на продовження участі у шоу учасникам, до яких не повернулись тренери, або тим, хто припине боротись за перемогу у наступних етапах.

Андрій Мацола та Саша Заріцька у кожному епізоді етапу "сліпих прослуховань" зможуть врятувати 2 учасників, які будуть боротись з іншими фіналістами у наступних етапах.

"Команда 1+1 вміє дивувати, і пропозиція стати народним тренером "Голосу країни" була для мене повною несподіванкою. Я не співак, не музикант і не фахівець у цій галузі, та в процесі обговорення прийшло розуміння запропонованої концепції: народний тренер "Голосу" не оцінює, а рятує. Він дає другий шанс. Для мене це новий виклик і велика відповідальність, адже, по факту, народний тренер представляє українських телеглядачів, які так само оцінюють учасників серцем", - сказав Андрій.

6537_5.jpg (25.15 Kb)

"Я безмежно рада долучитися до "Голосу країни" і стати тренером команди "Другий Шанс". Це неймовірна відповідальність для мене, адже колись я також стояла на сцені цього шоу як учасниця і знаю, які емоції переживаєш у цей момент. У мене свого часу не було другого шансу, і це круто, що зараз з'явилась можливість дати його тим, хто на нашу думку виглядає цілісно, підготовлено та гідний бути у проєкті. Усі рішення з Андрієм будемо приймати спільно, як одна команда", - прокоментувала Олександра.

]]>
Фішки, Шоу та передачі http://glianec.com?id=41260 Mon, 24 Jan 2022 07:34:00 GMT