<![CDATA[Glianec.com]]> ru <![CDATA[Остап Ступка відповів на слова постраждалого у «п’яній» ДТП у Києві: «Мене оббріхують» ]]>

Нещодавно постраждалий у «п’яній» ДТП з Остапом Ступкою розповів, що артист не відшкодував йому суму компенсацій за лікування. Проте сам актор спростував ці закиди.

Артист відповів на звинувачення постраждалого Ярослава у коментарі для ТСН. Остап зізнався, що відвідав чоловіка, як тільки отримав дозвіл від лікарів. Вони обговорили усі деталі щодо компенсації лікування.

"Як тільки я дізнався, що до нього можна відвідувачам, я одразу приїхав та вийшов на контакт. Ми намагалися, як нормальні адекватні люди домовитися. Він плутається у фактах і говорить неправдиві речі з приводу мого фінансування його першого етапу лікування, коли він перебував у лікарні. Він озвучив суму у близько 20 тисяч гривень. Це повна неправда. Сума відшкодування становить 50 тисяч гривень. Це було повністю закрите питання його перебування у лікарні та усі питання з лікування. Він каже, що в нього має бути ще одна операція. Я готовий все це й надалі оплачувати та забезпечувати. Я не відмовляюсь і нікуди не тікаю. Я відкритий до спілкування", - заявив Ступка.

Також Ступка додав, що був готовий надавати допомогу потерпілому і надалі, проте, той не користувався цим.

"Як тільки виникала потреба, приїхати та оплатити медикаменти, я одразу приїздив до нього. Я не пам’ятаю скільки це було разів, але ми були на прямому контакті. Коли його виписали додому, я йому сказав, що якщо щось буде потрібно – привезти чи допомогти, – щоб він мені телефонував. Але дуже багато часу він цього не робив", - сказав актор.

Окрім цього невідома наразі ситуації щодо відшкодування за моральну шкоду та пошкоджену машину. Суми за це поки невизначені.

"Ми не визначилися ще з сумою остаточного відшкодування за все. Гроші за пошкодження автомобіля також входять у загальну суму відшкодування у справі. Машина коштує відповідну суму, також моральні збитки, ще якісь речі, це все буде оформлене у загальну суму відшкодування. Не можна по частинах і якось це затягувати. Це все має відшкодуватися однією сумою за всі пункти. Я готовий йому відшкодувати деякі речі, але я чекаю, коли збереться відповідна сума", - сказав Остап.

8803_7d5ce11f086989c0cc31334ee27d.jpeg (33.24 Kb)

Тому Остап незадоволений коментарями потерпілого Ярослава, адже той оббрехав його.

"Мені дуже неприємно читати ці речі, мене оббріхують. Мені прикро, що Ярослав став на цей шлях, але у мене ще жевріє надія, що він повернеться на правильний шлях, інакше він ризикує поставити під загрозу мої прагнення завершити усе це діло миром. Я вихована і адекватна людина, я прагну миру та прагну завершити все це, щоб усім було добре. Ми намагаємо знайти спільний знаменник, тому зараз давати коментарі, коли справа незавершена просто негарно. Я не зміг мовчати. Зараз я закликаю Ярослава утриматися від зайвих і непотрібних коментарів по нашій справі, поки ми не завершимо її по-людські, так як ми домовлялися", - повідомив Ступка.
]]>
Фішки http://glianec.com?id=45297 Sat, 10 Jun 2023 06:00:00 GMT
<![CDATA[Євген Кошовий прокоментував відео своєї доньки під російські пісні ]]>

Донька актора та гумориста Євгена Кошового, Варвара, нещодавно потрапила у скандал. Дівчина опублікувала свої відео під російську музику, за що отримала чимало хейту.

У новому інтерв’ю Євген прокоментував стосунки зі старшою донькою. Артист не приховує, що донька виросла з великими запитами і вони не могли порозумітись у підлітковий вік дівчини.

Як зізнався, Кошовий Варвара записувала відео під музику тих артистів, які підтримали Україну. Але чоловік не має на це впливу, як і на ведення соцмереж дівчиною російською.

"Дивись, якщо зараз українська молодь бачить, що російські артисти виступила проти влади і стала "іноагентом" в Росії, то вони вважають, що їх можна слухати, бо ті нібито за Україну. І наші діти просто ігнорують, що ті артисти співають російською. Ми провели з нею бесіду, я не буду в це заглиблюватися. Впливати на те, і стежити за тим, як вона веде соцмережі, це вона повинна сама зрозуміти. Вона прекрасно знає українську мову, в школі вона спілкується українською. Вдома спілкуємося так, як захочемо. Спілкуємось російською, спілкуємось українською", - сказав Євген.

]]>
Діти та сім'я http://glianec.com?id=45296 Sat, 10 Jun 2023 00:00:00 GMT
<![CDATA[«Треба давати шанс виправитись», - лідер «БЕЗ Обмежень» розповів, як ставиться до українізації шоубізнесу]]>

Після початку повномасштабної війни в українському шоубізнесі змінились настрої. Артисти перейшли на українську мову у своїх роботах.

Гурт «БЕЗ Обмежень» завжди був українськомовним і не потрапляв у ситуації з утисками через це питання.

Лідер колективу Сергій Танчинець позитивно ставиться до збільшення кількості музики українською. Він вважає, що артистам потрібно дати шанс змінитись та виправитись.

"Добре ставлюсь. Чим більше української, тим краще. Я взагалі противник того, щоб шеймити людей за якусь позицію. Треба давати шанс виправитись, змінити свою думку. Те, що люди переходять на українську у своїй творчості та побуті треба тільки вітати та підтримувати. Не думаю, що треба згадувати людям їхні помилки минулого, якщо це не щось страшне. Раніше люди не відчували цього всього, а зараз, коли прилетіли ракети, природно всі почали відчувати", - сказав Сергій.]]>
Фішки http://glianec.com?id=45295 Fri, 09 Jun 2023 15:00:00 GMT