<![CDATA[Glianec.com]]> ru <![CDATA[Катя Осадча показала фото з відпочинку ]]>

Катя Осадча разом з Юрієм Горбуновим відпочивали у Об’єднаних Арабських Еміратах. Зараз вони вже повернулись з відпустки, однак фото ще залишились.

У своєму Інстаграм зірка поділилась знімком з пляжу. На ньому вона позує на піску Дубаю біля моря. Катя одягла довгий легкий літній синій сарафан. Він був на бретельки та мав принт в горошок.

Свій образ жінка доповнила сонцезахисними окулярами та солом’яним капелюхом. Вона позувала босоніж.

Під фото Катя написала, що любить літній відпочинок, але вже повернулась до роботи.

]]>
Фішки http://glianec.com?id=37604 Mon, 18 Jan 2021 09:00:00 GMT
<![CDATA[Переможниця "Топ-модель по-українськи" хизувалась коштовностями на голому тілі]]>

Тетяна Брик двічі брала участь у шоу "Топ-модель по-українськи". Та стала переможницею саме з останньої спроби.

Дівчина не залишила модельної кар’єри. Вонв часто публікує фото з різноманітних фотосесій. Цього разу вона знімалась для бренду коштовних прикрас.

Таня позувала оголеною. Її спину прикрашала масивна підвіска з каміннями, а вуха - сережки. Також на другому фото було помітно браслети на ногах, також з дорогоцінностями.

Під фото Таня написала про стосунки, коли дівчина цілковито не влаштовує хлопця. Ймовірно це спогодами про її особисту драму. Адже вона розповідала, що була у токсичних стосунках.

]]>
Фішки http://glianec.com?id=37603 Mon, 18 Jan 2021 07:00:00 GMT
<![CDATA[Футболіст Артем Мілевський розірвав стосунки з дівчиною]]>

Артем Мілевський давно не публікував світлини зі своєю дівчиною Валерією. Вона не була присутньою на святкуванні чемпіонства команди, що викликало переживання у фанатів.Нещодавно Артем дав інтерв’ю для "ТаТоТаке", більшість питань у ньому стосувалась футболу, зокрема його переходу у футбольний клуб "Минай". Однак і ососбисте життя також зачепили. Виявилось, що він розірвав стосунки з дівчиною. Їхні відносини тривали більше 2 років. Футболіст зазначив, що не впевнений, що це кінець. Він сказав,що наразі "стоп", але життя покаже як складеться їхня доля.

Також він поділився, що стосунки закінчились тільки нещодавно, тому йому боляче про це говорити.

]]>
Фішки http://glianec.com?id=37601 Mon, 18 Jan 2021 03:00:00 GMT