<![CDATA[Glianec.com]]> ru <![CDATA[Оля Полякова розсекретила дату повернення в Україну]]>

Українська співачка Оля Полякова активно проводить благодійні концерти за кордоном на підтримку України. Однак зовсім скоро зірка планує повернутись на батьківщину.

У шоу "Вечір з Україною" артистка зізналась, що планує повернутись додому вже у липні, а саме 5 липня.

"Приїду 5 липня. Я так хочу додому! Я давно не бачила чоловіка, і мої діти не бачили свого татка. Ніколи такої розлуки у нас не було. Мені треба дати благодійні концерти у своїй країні. Підтримати своїх людей, які залишися. Поїду з концертами в ЗСУ, у шпиталі, до біженців. У мене розписані дати, і я дуже цьому рада. Так цього чекаю, думаю, коли перетну кордон, сильно плакатиму", – сказала Оля.

Також артистка зізналась, що планує записати альбом українською мовою. У нього увійдуть пісні "Доленька" та "Оля", яку зірка переклала з російської мови.

"Я їду аби записати альбом, і, думаю, до осені він буде готовий. У мене вже є 3 прекрасні пісні: "Доленька", яка написана у час війни, вона про долю і те, як все змінилося; пісня "Оля", яка писалася російською, але ми її вже переклали і українською вона звучить ще більш проникливо. Багато людей кажуть, що мій голос звучить українською набагато глибше і душевніше. Мені приємна така метаморфоза, тим більше, що я дорослішаю. У своєму україномовному альбомі я зможу подорослішати. Ми всі стали старшими, горе нас дуже змінило. Нам час ставати на ніжки самостійно, і ми це зробимо всією країною", – зізналась Полякова.

]]>
Фішки http://glianec.com?id=42792 Sat, 25 Jun 2022 18:24:00 GMT
<![CDATA[Мішель Андраде пригадала, як вивозила свою маму з Києва під час війни]]>

Українська співачка Мішель Андраде у день початку повномасштабної війни перебувала за кордоном на зніманнях шоу "Орел і Решка". А рідні зірки були в Україні, тому їй довелось їх рятувати.

У новому інтерв’ю артистка розповіла, що її бабуся та мама повідомили про початок вторгнення. Жінки побажали залишитись в Україні та були у Києві перші тижні.

Проте ситуація, коли мама Мішель побачила, як танк переїхав машину з людиною, змусила виїхати з України.

"Я поки була в Лісабоні, волонтерила, максимально як могла. Ми відкрили свої фонди, допомагали з амуніцією, ліками, з усім чим могли. І паралельно намагалася вибудовувати логістику, мама з бабусею не хотіли їхати, вони були в Києві. Мама бачила, як танк переїжджає машину і людину. Так, вона наживо це бачила. Я їх вмовляла поїхати, вони не хотіли. Я їх вмовила. Паралельно вибудовувала логістику, щоб їх звідти вивезти. Зараз мама з бабусею разом, я переїхала до Іспанії", - розповіла зірка.

]]>
Фішки http://glianec.com?id=42791 Sat, 25 Jun 2022 17:30:00 GMT
<![CDATA[Позитив з’їхав з квартири в Києві: причина рішення]]>

Повномасштабна війна вдарила по кишеням мільйонів українців, які втратили свій заробіток або він звично зменшився. Постраждали і українські музиканти, які немають можливості виступати, влаштувати концерти для заробітку коштів.

Одним з таких став репер Позитив. Зірка зізнався, що його заробітки значно зменшився. Тому він був змушений з’їхати з квартири, яку винаймав у Києві. Тепер артист живе у студію.

"Я відмовився від квартири, яку я винаймав, бо матеріально дуже складно. Історія моя дуже змінилася зараз, зараз артисти у скрутному становищі, усі артисти. Я не сказав би, що роялті такі, як гроші з концертів, корпоративів. Все ж таки на першому плані у всіх артистів корпоративи. Але я думаю, що ми це можемо це пережити", – розповів він в інтерв'ю "МУЗВАР".


]]>
Фішки http://glianec.com?id=42789 Sat, 25 Jun 2022 15:34:00 GMT