Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Дантес пояснив, чому до повномасштабної війни розмовляв російською

Опубліковано Diana_Iliyina, 12:50, 30.11.2022.  Переглядів: 607  Відправити другу: Дантес пояснив, чому до повномасштабної війни розмовляв російською  Роздрукувати: Дантес пояснив, чому до повномасштабної війни розмовляв російською

1665_2782250.jpeg (45.24 Kb)

Чимало українців після 24 лютого змінили свої мовні звички та стали розмовляти українською. Одним з таких став і співак Володимир Дантес, який раніше був російськомовним.

Таку ситуацію артист пояснює тим, що виріс у російськомовних сім’ї та середовищі. Хоч контент Володимир споживав українською мовою, та розмовляв все ж російською.

"Я саме та людина, яка розмивала кордони. Я саме та людина, яка казала - "да какая разніца". Я виріс у російськомовній родині. У мене навколо була російська мова. І я такий: "Ну, живу я в Україні, нічого такого страшного немає. Є ось українська - державна мова, ось є російська". Серіал "Друзі", мультики були українською. Мені подобався українськомовний переклад, він найкрутіший. Але розмовляв я російською. І я топив за це", - розповів Дантес.

Дантес не приховує, що раніше не усвідомлював важливості цього питання і вважав, що немає різниці, якою мовою спілкуватись.

"У 2015-16 роках почали, як мені здавалося, пресувати людей, які розмовляють російською на телебаченні. І я почав ловити наративи ті, які мені ближчі, такі як: "А в Австрії взагалі немає рідної мови, але ж вона не припиняє від цього бути країною. А в Бельгії дві мови державні, і це нормально". І я думав: ну, ось вам приклади, що не так? Що не так… 2016 рік… Крим, Донецьк, Луганськ...", - поділився співак.

Тому артист прийняв рішення перейти на українську мову. Хоч боявся, що не зможе вільно нею спілкуватись. Зараз Володимир говорить рідною мовою і у побуті, і зі сцени.

"Я думав, що я буду смішним українською, я не зможу висловлювати свої думки. Усі наративи, які тільки були, я їх минув. І я хочу сказати тим, хто зараз цими наративами керується: "Ви наближаєтеся до тієї миті, коли ось-ось ви заговорите українською". Я зрозумів, що коли ти спілкуєшся російською, ти не можеш потім спокійно переходити на українську, і навпаки. Це різні мови взагалі, вони несхожі, тобі потрібно постійно перемикатися. І я подумав: "А взагалі навіщо мені потрібна російська? У який момент мені знадобиться російська?". В житті ця мова не знадобиться. Зараз у побуті я взагалі не спілкуюся російською", - поділився Дантес.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп