Новини

Join новини

загрузка...

Новинки моди

Загрузка...

Як стати щасливою: 5 дієвих способів

Опубліковано Galia_Tsvyk, 08:00, 24.05.2019.  Переглядів: 348  Відправити другу: Як стати щасливою: 5 дієвих способів  Роздрукувати: Як стати щасливою: 5 дієвих способів

8380_3a9_big_imgdc456ed8930cfc00541c70909067138a.jpg (25.1 Kb)

1. ВЧІТЬСЯ БЕРЕГТИ СВОЇ ОСОБИСТІ КОРДОНИ
Як ви реагуєте на того, хто на вас кричить? Чи здатні відмовити близьким в проханнях, якщо вони вам незручні? Які почуття вас охоплюють, коли ваш чоловік (або кращий друг) сказав щось «не те»? Особисті кордону кожної людини - це сукупність норм, моралі, звичок і цінностей, дотримання яких робить його щасливим і гармонійним.

Щоб не дозволяти іншим людям використовувати себе, тобто порушувати свої кордони, треба вміти говорити «ні» і відстоювати своє право на особистий простір, почуття і дії, за умови, що вони не порушують чужі кордони.

2. СЛУХАЙТЕ СВОЮ ІНТУЇЦІЮ
Психолог і автор книг «100 способів змінити життя» Лариса Парфентьєва запевняє, що проходження внутрішнього голосу і здатність «танцювати під власну музику» допомагає виявляти любов до самої себе. Можливо, ви не заробите стільки, скільки хочете. Можливо, про вас ніхто не дізнається. Але ви будете щасливі. По-справжньому.

3. СТАВТЕ СОБІ ЦІЛІ
Постановка власних цілей дозволяє підвищити самооцінку - ще один важливий компонент щастя. Кожен раз, коли ви домагаєтеся чергової мети і додаєте її до списку ваших особистих перемог, ви доводите собі здатність досягати того, чого прагнете. Це зміцнює вашу віру в себе.

4. ВІДМОВТЕСЬ ВІД РУЙНІВНИХ СТОСУНКІВ
Коли людина знаходить оточення, яке підтримує її мрії і цінності, її зростання і загальну задоволеність від життя значно збільшується. Позбавтеся від спілкування з токсичними людьми. Саме ви вибираєте, поруч з якими людьми проживете життя. Якщо хтось весь час тягне вас вниз - зважтеся, відпустіть цю людину і рухайтеся далі. Оточіть себе людьми, які поділяють ваші цінності і допомагають рухатися вперед.

5. НЕ ЖЕНІТЬСЯ ЗА ЩАСТЯМ
Парадокс щастя в тому, що усвідомлене прагнення до нього фундаментально несумісне з самою природою щастя. Істинне щастя приносять дії, які цінні для вас самі по собі, а не з якої-небудь зовнішньої причини - навіть такої, здавалося б, гідної, як бажання бути щасливим.

Вийдіть на свіже повітря. Згадайте, за що можете бути вдячні минулого дня. Зробіть розтяжку. Сходіть на прогулянку. Запросіть друзів в гості. Знайдіть в складній ситуації нового сенсу. Щастя всюди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новиниІнші новини

Інші новини


Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп