Глянець / Події / "Це неприродно": Кондратюк прокоментував діяльність скандальної Ані Лорак

06:20, 10.01.2018

 друкувати

закрити
Діяльність скандальної Ані Лорак і її часті візити в Україну, іноді ледь не підпільно після того, як вона роками мешкає, виступає у Росії та тісно спілкується з політиками, не могла не отримати відгук серед українських діячів культури.

258968_1.jpg (20.68 Kb)

Так, днями висловився Ігор Кондратюк: "Те, що російські співаки пішли з нашого ринку, звичайно, створило можливості для українських виконавців: давати концерти, отримувати аншлаги, — говорить він. — Поштовх отримали і Тіна, і Оля Полякова, і Макс Барських, і Монатік, і «Бумбокс», і Джамала. Ні в кого ж не було жодних сумнівів, що у нас є талановиті виконавці, які можуть мати свого глядача".

"Заборона на в'їзд однозначно повинна була бути. Бо інакше це неприродно, як неприродно те, що зараз Лорак сидить у Москві і вважається українською співачкою. Зміни громадянство і живи скільки хочеш там. Тому підвищення інтересу до української музики є природним явищем. Квоти я на ура сприймаю", - заявив Кондратюк і додав, що за діяльністю українців у росії не слідкує ще з 2014 року.

Опубліковано 06:20, 10.01.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/25025ce-neprirodno-kondratyuk-prokomentuvav-diyalnist-skandalnoi-ani-lorak.html

 друкувати

закрити