Глянець / Фішки / Чорненька Санта з "Віа-гри": "Я не даю собою командувати"(ФОТО)

06:39, 13.06.2012

 друкувати

закрити

Санта Дімопулос у "Віагрі" вже більше, як півроку. Втім, за словами її колеги Єви Бушміної, поки що не влилась у колектив.

kamandir1.jpg (91.45 Kb)

Сама ж Дімопулос вважає, що у групі клімат сприятливий, ніхто ніким не командує, а найстарша учасниця Альбіна Джанабаєва дає їй хороші поради.

kamandir2.jpg (32.34 Kb)

"Вона просто найдосвідченіша, - розповіла Санта Каті Осадчій у програмі "Світське життя". - Не те, що вона командує. Вона допомагає дійсно. У неї є якісь поради, причому завжди слушні, завжди по справі. Тому вона може щось підказати, але ненав'язливо. Цього року вона точно нікуди не піде"

kamandir4.jpg (67.1 Kb)

Санта зізналася, що поради їй, як "новенькій" і справді потрібні. В той час Єва Бушміна в одному з інтерв'ю думає зовсім по-іншому.

"Після Грановської до нас прийшла Санта Дімопулос, і ми ще до кінця не ввели її в колектив, не зжилися з нею. Часто конфліктуємо. З Альбіною ми знаходимо спільну мову легко і просто, а от з Сантою доводиться сперечатися, - жаліється Бушміна. - Я сама зовсім недавно була на її місці, і мені теж здавалося, що Надя і Альбіна не хочуть пробувати нічого нового."


kamandir-3.jpg (43.93 Kb)

Опубліковано 06:39, 13.06.2012, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/chornenka-santa-z-via-gri-ya-ne-dayu-soboyu-komanduvatifoto.html

 друкувати

закрити