Глянець / Події / Злата Огнєвіч: Дії Олега Винника мене дуже здивували

12:30, 10.07.2024

 друкувати

закрити
52_og.jpeg (37.98 Kb)

Українська співачка Злата Огнєвіч зізналася, що поведінка Олега Винника після початку повномасштабного вторгнення його справді здивувала.

"Буду відвертою, з названих артистів несподіванкою для мене став Олег Винник, бо його творчість і позиціонування кардинально відрізняються від його теперішньої позиції. А щодо інших артистів, мені не цікава їхня доля від слова "взагалі", - заявила Огнєвіч "Фокусу".

Злата додала, що всі артисти та співаки мають право на власний вибір, але під час такої війни найкраще все ж залишитися в Україні та допомагати всіма силами.

"Артисти, які залишили Україну, можуть мати свої причини і обставини, які їм відомі. Я переконана, що кожен має право на власний вибір, але цей вибір завжди відображає його справжню суть і позицію. Тому я поважаю тих, хто залишився і продовжує працювати на благо нашої країни, підтримує моральний дух людей і допомагає наблизити нашу перемогу. Я переконана, що справжні патріоти залишаються зі своєю країною в найскладніші часи і роблять усе можливе, щоб допомогти їй відновитися та процвітати", - наголосила співачка.

Опубліковано 12:30, 10.07.2024, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/48362zlata-ognevich-dii-olega-vinnika-mene-duzhe-zdivuvali.html

 друкувати

закрити