Глянець / Події / Гросу: Прошу вибачення за розважальне відео під час обстрілу Охматдиту

11:30, 27.07.2024

 друкувати

закрити
5536_gr.jpeg (25.69 Kb)

Українська співачка Аліна Гросу попросила вибачення за те, що виставила у соцмережі розважальне відео в день обстрілу Охматдиту. З іншого боку, Гросу наполягає, що воно просто було заплановано до публікації наперед.

"Мені дуже боляче… У кожній постраждалій 8 липня дитині, що лікується в "Охматдиті", я бачу свою сестру. Вона лікувалася від раку саме там. Дуже хочу, щоб наші діти мали дитинство з радощами, а не зі страхами. Хочу вибачитися, що опублікувала допис розважального характеру за декілька годин до трагедії та не прибрала його одразу. Я не приховую, що наразі перебуваю за кордоном, тут знімаюсь, аби мати змогу допомагати. Та саме через різницю в часових поясах та насичений графік знімань я заснула, новин ще не було (а в нас була ніч). Я була в жаху, коли прочитала про трагедію щойно прокинулась", — зазначила Гросу.

Аліна додала, що завжди намагається допомагати фінансово дітям, зокрема, і зараз перерахувала певну суму для Охматдиту.

"Я з сім'єю всіма зусиллями допомагаю дітям, але я мало говорю про це публічно, тому що ця тема не для піару! Але сьогодні чесно заявляю — завжди допомагала, допомагаю та допомагатиму нашим дітям, бо це найголовніше й наше майбутнє. Ми з моєю командою долучилися до вкладу заради відновлення "Охматдиту". Долучайтеся і ви", - зазначила співачка.

5034_ag.jpeg (75.54 Kb)

Опубліковано 11:30, 27.07.2024, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/48360grosu-proshu-vibachennya-za-rozvazhalne-video-pid-chas-obstrilu-ohmatditu.html

 друкувати

закрити