Глянець / Діти та сім'я / Хамайко: Одружилася з Оністратом на випадок нещасного випадку

11:00, 10.07.2024

 друкувати

закрити
4632_ha.jpeg (36.11 Kb)

Українська ведуча Валентина Хамайко дала інтерв'ю "Сніданку з 1+1". Саме жінка наполягла на офіційній реєстрації весілля, адже Андрій Оністрат знову їде на війну, а на випадок чого вона б не була для нього навіть рідною.

"Трапляється знову історія про відрядження і знову про його мобілізацію. Він знову їде на схід, він знову буде поруч із кордоном Росії, це знову бригада. Я знову розумію, що це буде, і знову усвідомлюю ці ризики. Якщо раптом із Андрієм щось трапляється – поранення, лікарня, реанімація – навіть у найстрашніші моменти, я не родичка йому. У даному випадку родичі – це мама, тато", - пояснила Валентина.

Хамайко додала, що придбала собі весільну сукню з шоуруму і планує носити її ще принаймні кілька років.

"Я займаюся брендом одягу. Ця сукня була розроблена нами ще минулого літа. Це така подія, я подумала, що це саме ця сукня, тож купила її в шоурумі і поїхала на розпис. Я точно знаю, що сукня збережеться, я із задоволенням буду ходити в ній декілька років, а потім, можливо, покладу для історії", - наголосила ведуча.

Опубліковано 11:00, 10.07.2024, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/48359hamaiko-odruzhilasya-z-onistratom-na-vipadok-neszasnogo-vipadku.html

 друкувати

закрити