Глянець / Діти та сім'я / Мартиновська чесно розповіла про нові стосунки зі старшим на 17 років чоловіком

12:00, 07.04.2024

 друкувати

закрити
2051_2_news_big-v1676641638.jpg (35.31 Kb)

Зірка шоу «МастерШеф» Ольга Мартиновська нещодавно розповідала, що більше не самотня. А тепер вирішила поділитись деталями особистого життя.

Ольга зізналась, що її обранець є саме таким, яким вона хотіла його бачити - високий та старший за неї.

"Він такий, як я собі уявляла. Говорять, щоб зустріти свою людину, треба точно знати, яка вона: якого зросту, якого кольору очі, волосся. Для мене було принципово важливим завжди, щоб мій обранець був високого зросту, вищим за мене. Нічого не маю проти низеньких хлопців, просто з чоловіками, які нижчі за мене, почуваюсь гігантом чи динозавром, мені некомфортно. Я вірю в любов між парами будь-якого зросту, але у кожного з нас свої таргани в голові. Ще мені важливо, щоб він був старшим за мене. Я вже мама для Віри і не хочу бути мамою для когось ще. У нас з ним різниця 17 років", – сказала Ольга.

Мартиновська розповіла, як на її нового обранця відреагували її батьки.

"Ми з батьками дійшли в наших стосунках до того рівня, що без необхідності не ліземо з питаннями чи порадами, як кому бути. Єдине, що каже мені мама: "Я дуже хочу, щоб ти була щасливою. Навіть не показуй мені та не розказуй, хто це. Просто дай мені знати, що ти щаслива", - додала вона.


Опубліковано 12:00, 07.04.2024, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/47568martinovska-chesno-rozpovila-pro-novi-stosunki-zi-starshim-na-17-rokiv-cholovikom.html

 друкувати

закрити