Глянець / Діти та сім'я / MamaRika: Кожна моя розмова з чоловіком завершується скандалом і битим посудом

19:30, 06.04.2024

 друкувати

закрити
3201_ma.jpeg (43.4 Kb)

Українська співачка MamaRika стала гостем програми "Міністерство прем'єр". Вона зазначила, що до бійок поки не доходить, але посуд б'ється і літають різні предмети.

"Зараз у нас така фаза, що кожен діалог закінчується скандалом і просто літають предмети. Може летіти стілець в стіну, я б'ю кулаками. Ми б'ємо посуд. У мене були свої методи: йога, медитація… Але вони, на жаль, вже не працюють. Сергій першим пішов до психолога, потім запропонував нам сімейну терапію. Ми поки провели декілька сеансів, поки що важкувато. Ми розбираємося", - пояснила вона.

MamaRika додала, що це зараз найважчий період у її сімейному житті з коміком та гумористом Сергієм Середою.

"У нас повна дупа зараз. У нас криза такого масштабу, якого не було за всі дев'ять років, скільки ми разом. Я вже наплакалася. У нас дуже важкий період зараз. Поїздка на відпочинок нас добили. Вперше за чотири роки ми побули вдвох, і цей момент нас повністю розкрив. Коли ви вперше за такий тривалий час залишаєтеся тільки вдвох, і ви не маєте, що одне одному сказати, бо воно так наболіло, – це тяжко. Я в цьому Буковелі проревіла три дні. Потім три дні прокричала. Це був кошмар, а не поїздка. Це була емоційна екзекуція, але вона була потрібна. Я тішуся, що так сталося, бо це витягло з нас справжній біль Ми усвідомили, що у нас величезні проблеми", – підкреслила зірка.

[media width="505" height="350"]https://www.youtube.com/watch?v=aNFwbAkNb4c[/media]

Опубліковано 19:30, 06.04.2024, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/47566mamarika-kozhna-moya-rozmova-z-cholovikom-zavershuetsya-skandalom-i-bitim-posudom.html

 друкувати

закрити