Глянець / Діти та сім'я / Дружина Скічка: Зараз він живе на дві країни і займається бізнесом

16:00, 02.04.2024

 друкувати

закрити
0198_sk.jpeg (30.02 Kb)

Дружина Олександра Скічка Єлизавета Юрушева вирішила розповісти про свого чоловіка та дітей. Зокрема, вона зізналася, що Скічко як багатодітний батько може вільно перетинати кордон.

"Саша зараз живе на дві країни, тому звичайно це важко. Він займається зараз бізнесом в Україні і час від часу приїжджає до нас. У нас обох сталася зміна діяльності, професії, тому зараз насправді в нас дуже "веселий" особистий період. Але і він, і я, зараз фокусуємося на нашій діяльності, все спрямоване туди – він розвиває бізнес, а я намагаюся зробити щось нове і підтримувати те, що вже є. Тому зараз поки так", - написала Юрушева.

Вона також розповіла про свого сина від першого шлюбу. Виявляється, що Данило навчається у школі в Мілані, готується до вступу в університет і добре знає італійську мову.

"Він навчається в школі в Мілані і скоро в нього починаються важливі екзамени – одним словом, Даня зараз багато навчається і на відміну від мене вже добре знає італійську", - зазначила бізнесвумен.

1971_eyu.jpeg (85.29 Kb)

Опубліковано 16:00, 02.04.2024, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/47523druzhina-skichka-zaraz-vin-zhive-na-dvi-kraini-i-zaimaetsya-biznesom.html

 друкувати

закрити