Глянець / Діти та сім'я / Офіційно. Санта Дімопулос заявила про розлучення з чоловіком

14:30, 02.04.2024

 друкувати

закрити
8555_sa.jpeg (35.85 Kb)

Українська співачка Санта Дімопулос вже не одружена зі своїм чоловіком та бізнесменом Ігорем Кучеренком. Як зізналася зірка, це трапилося раніше, просто вона не зважувалася про це розповісти.

"Кінець... це тільки новий початок. Наша прекрасна історія в 11 років шлюбу добігла кінця. Жодної драми, жодної метушні, жодної образи. Ми залишаємося сім'єю, батьками та справжніми друзями. На жаль, незважаючи на відданість та любов, які ми маємо один до одного, ми не змогли зберегти можливість рухатися далі разом. І це було нелегко прийняти, хоча це був свідомий вибір. Я вдячна за неймовірну доньку, безумовну любов, сім'ю, підтримку, безцінні моменти та всю прекрасну частину нашого спільного шляху. Це назавжди буде мати велику цінність для мене. Не вистачило сміливості написати про це раніше, бо стільки болю, втрат і переживань, що наше здається не прийде... Але щоб вберегти себе і своїх близьких від дискусій і непотрібних запитань, я вирішила бути чесною до кінця і, як публічна людина, розставити все по поличкам", - підкреслила Санта у соцмережі.

Вона додала, що залишилася друзями зі своїм тепер вже колишнім чоловіком, адже в них залишилася відповідальність перед спільною дитиною.

"Це теж велика відповідальність перед дітьми. Я зроблю все можливе, щоб цей перехід на новий етап життя був максимально безболісним для них. Незважаючи на це, я в гарному зв'язку зі своїм справжнім "Я" і не маю сумнівів, що все на краще", - зазначила Дімопулос.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Santa Dimopulos (@santadimopulos)


Опубліковано 14:30, 02.04.2024, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/47521oficiino_-santa-dimopulos-zayavila-pro-rozluchennya-z-cholovikom.html

 друкувати

закрити