Глянець / Шоу та передачі / В Індії випустять прохолодний напій з коров'ячої сечі

15:46, 13.02.2009

 друкувати

закрити

7140_4.jpg (45.04 Kb)

Департамент із захисту корів «Союзу добровільних служителів нації» (Rashtriya Swayamsevak Sangh) - впливової організації індуського націоналізму - оголосив про початок завершуючої стадії робіт з виробництва прохолодного напою з коров'ячої сечі, який повинен скласти конкуренцію «Пепсі-колі» та «Кока-колі». За словами глави Департаменту Ом Пракаша, напій під назвою Gau Jal («коров'яча вода») проходить лабораторні випробування і може бути запущений в серійне виробництво вже в кінці цього року, пише газета The Times. «Не хвилюйтеся - на смак напій не нагадуватиме сечу», - заявив журналістам видання пан Пракаш.

До складу напою, окрім коров'ячої сечі, увійдуть декілька корисних медичних та аюрведичних трав. Ціна майбутнього напою не розголошується.

Даний проект є однією зі спроб Союзу - заснованого в 1925 році, що нараховує 8 млн членів, - очистити країну від закордонного впливу та проповідувати концепцію хіндутви. Корова в ідеології хіндутви вважається священною твариною, сеча якої може зціляти від самих різних захворювань, зокрема - раку.

За матеріалами Rokf.ru, Prian.ru

Опубліковано 15:46, 13.02.2009, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show/v_indii_vipustyat_proholodnii_napii_z_korovyachoi_sechi.html

 друкувати

закрити