Глянець / Шоу та передачі / Екс-ВІА Гра й дочка Сумської поборються за титул Міс Україна Всесвіт

13:36, 29.11.2008

 друкувати

закрити

23 листопада у Києві відбувся кастинг на участь у конкурсі Міс Україна Всесвіт-2009. З 150 дівчат з усіх регіонів України відібрали 50 учасниць. Серед них - дочка Ольги Сумської та екс-солістка ВІА Гри, повідомляє газета Сегодня.
Відбирали конкурсанток власниця конкурсу Олександра Ніколаєнко, та журі, до складу якого увійшли танцівниця Олена Шоптенко, співак Віталій Козловський, Міс Україна Всесвіт 2008 Елеонора Масалаб, телеведучий Олексій Дівєєв-Церковний та директор конкурсу Анна Філімонова.

У кастингу брали участь старша дочка акторки та телеведучої Ольги Сумської Антоніна Паперна та екс-солістка гурту ВІА Гра Христина Коц-Готліб.

Коц-Готліб, пробувши в ВІА Грі менше півроку, спеціально для участі в конкурсі Міс Україна Всесвіт перефарбувалась у блондинку.

"17 листопада був зорепад, і я загадала бажання перемогти. Думаю, у мене все вийде", - зазначила Коц-Готліб, володарка титулу Міс Донбас-2003.

Що стосується Антоніни Паперної (дочка від шлюбу Ольги Сумської з Євгеном Паперним), то вона "вирішила брати журі посмішкою". За словами дівчини, у рішенні взяти участь у конкурсі її повністю підтримала мати: "Як і я, вона вважає, що для мене це буде цікавий і цінний досвід".

Зазначимо, що Паперна не вперше бере участь у конкурсі краси. У 2007 році вона завоювала титул першої віце-міс у національному конкурсі Топ модель світу-Україна 2007.

Коц-Готліб і Паперну відібрали в півсотню дівчат, які зуміли сподобатися журі. Далі долю красунь вирішуватиме Олександра Ніколаєнко, яка обере з них 30 найкращих.

Після чого шляхом інтернет-голосування, це число скоротиться до 15 претенденток. Вони й боротимуться за титул Міс Україна Всесвіт 2009. Власниця цього титулу представить Україну на конкурсі Міс Всесвіт-2009.

Нагадаємо, цього року на конкурсі Міс Всесвіт перемогла представниця Венесуели.

Опубліковано 13:36, 29.11.2008, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show/eksvia_hra_i_dochka_sumskoi_poboryutsya_za_titul_mis_ukraina_vsesvit.html

 друкувати

закрити