{728}

Новини

Join новини

загрузка...

Новинки моди

Загрузка...

Чому Гайтана з тріском провалилась на"Євробаченні"? (ФОТО)

Опубліковано Iryska, 22:15, 27.05.2012.  Коментарів: 4 |  Переглядів: 7336  Відправити другу: Чому Гайтана з тріском провалилась на  Роздрукувати: Чому Гайтана з тріском провалилась на

На превеликий жаль для України, Гайтана навіть не потрапила у десятку кращих на цьогорічному "Євробаченні". Згідно результатів, співачка набрала 65 балів і автоматично опинилася на 15 місці. Чому ж Гайтана не вразила Європу?

gest1.jpg (55.86 Kb)

Більшість українських продюсерів основною причиною невдач Гайтани вважає політичний фактор. Політичний імідж України за останній рік суттєво погіршився, то ж усе це відбилося і на представниці від України. Звісно, не обійшлося і без расистських упереджень наших політиків.

Найреальніший сценарій Гайтани - потрапити з 10 по 15 місце, - сказав ще перед фіналом продюсер Тимофій Нагорний ( і був правий). - Я повторюся, Європа вкрай негативно ставиться до політики України, а це для "Євробачення" дуже важливо. Нинішнє "Євробачення" - одне з найбільш невдалих для України. Тому що політика Європи щодо України вкрай негативна. Думаю, це насамперед позначиться на учаснику. Тут не позаздриш команді Едуарда Кліма"

gest3.jpg (28.83 Kb)

Ще одна причина поразки Гайтани - піар. Продюсери вважають, що про українську співачку доволі мало писала преса, в результаті чого Гайтана так і залишилася невідомим артистом.

"Це дуже слабкий менеджмент і все, - коментує Нагорний. - А Гайтана - досвідчена, талановита, красива артистка. Але на жаль, менеджмент в цих умовах працює дуже слабо"

gest4.jpg (39.01 Kb)

Звісно, у багатьох спеціалістів все ще є претензії до номеру Гайтани та й до самої композиції. Так, все ще вважають, що співачка могла вразити своїм потужним вокалом, а пісня "Be my guest" не дала учасниці показати свої дані, хоча Гайтана справді старалася.


ВІДЕО:


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Всі коментарі користувачів до даної новини

 #1. S . Дата:27.05.2012 - 22:44
 
 
плохому танцору штаны мешают. не надо в оправдание приплетать политику. самое невдалое выступление за всю историю участия Украины в этом неподобстве...
 
 
цитувати  
 #2. Виктор . Дата:27.05.2012 - 22:52
 
 
Гайтана неплохая певица. Однако серая, бесвкусная песня, абсолютно дебильная постановка, ничего общего не имеющая ни с Украиной, ни с каким-либо человеческими ценностями или чувствами. Ничего таланливого....Абсолютная бездарность.... И кто же эти судьи, выбравшие Гайтану с такими подходами? Позор, бездарность....
 
 
цитувати  
 #3. Абу Алі ібн петренко . Дата:28.05.2012 - 05:24
 
 
По євробаченню також видно, що Європа вироджується і відбувається не лише антропологічна мутація, але й музична. У спорті і різного роду шоу вже відбулося наповнення афроазійськими "геніями". Відчувається дирижерська рука глобалізаторів-мультикультуристів спрямовуючої процес метисації та мулатизації...
 
 
цитувати  
 #4. Абу Алі ібн Петренко . Дата:28.05.2012 - 05:25
 
 
Наші онуки будуть свідками, коли і влада якщо не почорніє то пожовтіє. І бути білим в єпропейських країнах буде не комфортно, "не круто" і, головне, - вкрай небезпечно. Крива статистичних графіків йде до цього показника... Але біомасі потрібно видовища. Без хліба, звичайно. Що й маємо.
 
 
цитувати  
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новиниІнші новини

Інші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп