Глянець / Шоу та передачі / Черновецький має намір ввести податок на концерти іноземних зірок

22:26, 12.02.2009

 друкувати

закрити

4543_28840283_1209078035_madonna_promophoto_by_stevenklein.jpg (54.05 Kb)

Київрада візьме сьогодні новий порядок здійснення гастрольної діяльності в Києві. Влада має намір ввести податок на концерти іноземних зірок.Про це повідомив голова комісії Київради з питань культури і туризму, радник Прем'єр-міністра України Олександр Бригінець.

За його словами, проект - вимушений захід, мета якого поповнити міський бюджет, і, з іншого боку, відновити справедливість.

Бригінець розповів, що спочатку команда Черновецького хотіла оподаткувати всі концертні заходи в Києві, в тому числі і за участю українських виконавців. Передбачалася сума, яка становила б від 30 до 100 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян. Пільги отримали б тільки деякі організатори концертів.

"За моєю ініціативою систему надання пільг змінено. Тепер звільнятися від оплати будуть не підприємства, а безпосередньо заходи, в залежності від їх змісту і завдань. Так будь-який концерт або вистава, в яких задіяні виключно українські виконавці, отримують дозвіл на своє проведення безкоштовно. А додаткове фінансове навантаження понесуть лише ті організатори, які запрошують іноземних виконавців. Так що передбачуване рішення Київради буде спрямовано на захист українських співаків, музикантів, акторів ", - заявив Бригінець.

За словами голови комісії Київради з питань культури і туризму, додатково не будуть платити за концерти організатори акцій для дітей та школярів, а також доброчинних заходів.

"Введення додаткових платежів при організації будь-яких культурних заходів - надзвичайний захід. Але, на жаль, сьогодні стан міської скарбниці настільки поганий, що доводиться підтримувати деякі рішення через бажання врятувати місто від катастрофи. З іншого боку мене тішить, що справедливість може восторжествувати і вітчизняні виконавці, а також артисти, що працюють для дітей та організатори благодійних акцій, отримають пільги у Києві ", - резюмував Бригінець.

Нагадаємо, також на сьогоднішньому засіданні Київради буде винесено проект рішення про захист закладів культури.

Тим часом у Росії позбавлятимуть гонорарів закордонних зірок, які приїжджають в країну за туристичними візами і беруть участь у корпоротивах.

Опубліковано 22:26, 12.02.2009, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show/chernoveckii_mae_namir_vvesti_podatok_na_koncerti_inozemnih_zirok.html

 друкувати

закрити