Глянець / Шоу та передачі / Український ведучий: Хороші росіяни - пристосуванці або імпотенти

21:00, 03.12.2023

 друкувати

закрити
7461_su.jpeg (23.47 Kb)

"Вони можуть зі шкіри лізти, розповідаючи, що вони за Україну, везти тонами сюди допомогу – ми мусимо бути їм вдячними, але вони сторонні люди. Нам у голові треба тримати таке: скільки б добра росіяни не зробили для України, вони чужі для країни люди. Тому що не позбавилися російського паспорта. Вони, може, й проти війни, але не проти того, що коїться в Росії. І друге: ніхто з них не довів анічим поки що, що здатен щось відстояти. Тільки балачки розводять.

Я не вірю в будь-яку можливість розквіту так званої Росії. Не вірю в те, що ця країна колись може стати цивілізованою. Не вірю в дієву силу російської культури. Не поділяю представників цієї країни на хороших і поганих. Вони для мене пристосуванці чи імпотенти – хай обирають, третього не дано. Я не хочу спілкуватися з тими, хто там живе: родичі це чи просто знайомі. В мене немає там нікого і нічого", - пояснив Суханов сайту Oboz.ua.

Опубліковано 21:00, 03.12.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show/46289ukrainskii-veduchii-horoshi-rosiyani-pristosuvanci-abo-impotenti.html

 друкувати

закрити