Глянець / Шоу та передачі / Новий холостяк Нікіта Добринін зізнався, як завоювати його серце

08:10, 15.03.2019

 друкувати

закрити
країнський ведучий, головний редактор чоловічого журналу XXL і новий герой культового проекту "Холостяк" Нікіта Добринін виставив чорно-білий кадр з відпочинку, похвалившись спортивним тілом.

"Поговоримо про книги. Для мене найсильніша мотивація і натхнення – подорожі та книги. Мемуари, історія, автобіографії. Такі книги я згрібаю з полиць, не все встигаю читати, але прям пристрасть як подобається поповнювати свою бібліотеку. З останнього дуже вразила серія книг Юваля Харарі. Читали? Тепер вирішив взятися за американську класику, Джона Апдайка. Розкажіть і про свої улюблені новинки", - запропонував Добринін.

Фоловери не пройшли повз: "Дуже люблю читати, прочитала вже всю свою бібліотеку, і кожен раз, коли бачу нові книги, беру і читаю майже на ходу, моя улюблена книга це Олександр Дюма "Граф Монте Крісто", "Нікіта, ви просто молодчинка, ви просто мрія будь-якої дівчини! Щастя вам!!!", "А коли у Нікіти Добриніна є час читати?", "Ти краще поговори, як ти таких *банутих залишив у проекті", - писали вони.

8774_0pr1cha6.jpg (75.09 Kb)

Опубліковано 08:10, 15.03.2019, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show/30232novii-holostyak-nikita-dobrinin-ziznavsya-yak-zavoyuvati-iogo-serce.html

 друкувати

закрити