Глянець / Шоу та передачі / "Сліпий суддя" і "дерево": Влад Яма і Дмитро Комаров влаштували сварку

22:20, 18.09.2017

 друкувати

закрити
Оновлене шоу "Танці з зірками" запам'ятається шанувальникам не лише видовищністю та чудовими танцями, але й конфліктами: так, спершу з Катериною Кухар сходилась у словесних двобоях Оля Полякова, але тепер, коли співачка покинула танцпол, наступними у рейтингу скандалістів стали Дмитро Комаров та Влад Яма.

На сторінці у Facebook Комаров зізнався, що коментар Влада Ями, в якому хореограф порівняв ведучого з "деревом" добряче його образив, тому він і відповів Ямі, що той "сліпий суддя".

"Жарту не вийшло - вийшла просто образа. І це не тільки моя думка - в редрумі багато пар здивувалися і сказали - явний перебір. Але навіть якщо б посил цієї фрази був жартівливим, якби вона була сказана з гумором - за чотири ефіри ці однакові жарти вже всім набридли, скільки можна?" - написав Дмитро.

Окрім того, ведучий прокоментував й слова Катерини Кухар, яка зауважила, що "cексу у танці" Комарова було стільки, скільки "у пам'ятнику Леніну".

 "Що це? Петросян відпочиває. У мене було, що відповісти і на це, але виховання не дозволило озвучити щиру думку про такі жарти жінці", - додав ведучий.

[media width="505" height="350"]https://youtu.be/KQi64_ljdtg[/media]

Опубліковано 22:20, 18.09.2017, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/show/23468slipii-suddya-i-derevo-vlad-yama-i-dmitro-komarov-vlashtuvali-svarku.html

 друкувати

закрити