Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Популярний ведучий виступив проти влади (ФОТО)

Опубліковано Piratka, 23:20, 22.04.2014.  Коментарів: 6 |  Переглядів: 4407  Відправити другу: Популярний ведучий виступив проти влади (ФОТО)  Роздрукувати: Популярний ведучий виступив проти влади (ФОТО)

Відомий український ведучий та суддя шоу Х-Фактор та Україна має талант, Ігор Кондратюк, вирішив відкрито висловити свої думок щодо політичної ситуації у нашій країні:

67455.jpg (15.63 Kb)

"Я зрозумів, чим мене, як і більшість громадян країни, дратують нинішні керівники України. Своєю НЕАДЕКВАТНІСТЮ. Поясню, що маю на увазі. Якісь ідіоти на сході України (так звані "народні губернатори", та "народні мери") закликають до речей, абсолютно НЕСУМІСНИХ з Конституцією України. Як на мене, вони виглядають політичними ідіотами як для жителів Донбасу та Харківщини, так і всіх нас. Але влада нічого не робить, щоби поставити так званих "сепаратистів" на місце: вигнати з адмінбудівель, арештувати, врешті решт - постріляти (Господи прости). Діяльність цих алкомерів-наркогубернаторів дозволяє неучам - сусідам (Лаврову, Жиріку, путіну і прочая геополітичним маразматикам) здійснювати по відношенню до суверенної країни - України - неправомочні дії. Шановні (поки що!) пани Турчинов та Яценюк! Якщо ви не будете рішучими у визволенні сходу України від сепаратистів, то вашому претенденту на президентське крісло - пані Тимошенко - НІЧОГО не світить! Бо вона буде сприйматисть виборцями як лідер "Партії Імпотентів"! Партії, яка продовжує здавати територію України окупантам. Або - йдіть геть, або - дійте! Третього - не дано!" , - заявив Кондратюк.

kondratuk.jpg (40.45 Kb)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Відомий ведучий розкритикував російського президента (ФОТО)Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...Всі коментарі користувачів до даної новини

 #1. Ганна . Дата:22.04.2014 - 23:44
 
 
А если так, но на три месяца раньше: "Я зрозумів, чим мене, як і більшість громадян країни, дратують нинішні керівники України. Своєю НЕАДЕКВАТНІСТЮ. Поясню, що маю на увазі. Якісь ідіоти на заході України (так звані "Правий сектор", та "євромайдани") закликають до речей, абсолютно НЕСУМІСНИХ з Конституцією України.
 
 
цитувати  
 #2. Ганна . Дата:22.04.2014 - 23:45
 
 
Як на мене, вони виглядають політичними ідіотами як для жителів Львіву та Луцьку, так і всіх нас. Але влада нічого не робить, щоби поставити так званих "майдаунів" на місце: вигнати з адмінбудівель, арештувати, врешті решт - постріляти (Господи прости).
 
 
цитувати  
 #3. Ганна . Дата:22.04.2014 - 23:45
 
 
Діяльність цих алкомерів-наркогубернаторів дозволяє неучам-сусідам (Меркель, Коморовському і прочая геополітичним маразматикам) здійснювати по відношенню до суверенної країни - України - неправомочні дії. Шановні (поки що!) пани Янукович та Азаров!
 
 
цитувати  
 #4. Ганна . Дата:22.04.2014 - 23:45
 
 
Якщо ви не будете рішучими у визволенні заходу України від сепаратистів, то вашому претенденту на президентське крісло - пані Януковичу - НІЧОГО не світить! Бо вона буде сприйматисть виборцями як лідер "Партії Імпотентів"! Партії, яка продовжує здавати територію України окупантам. Або - йдіть геть, або - дійте! Третього - не дано!
 
 
цитувати  
 #5. Ганна . Дата:22.04.2014 - 23:47
 
 
А что, ничего так получилось. Три месяца назад так пол-Украины думало, но кого это интересовало. И пусть Кондратюка (не знаю, что он за "популярный", ТВ не смотрю уже много лет) первого, прости Господи, постреляют.
 
 
цитувати  
 #6. gggg . Дата:22.04.2014 - 23:48
 
 
Кондратюк, респект. Заеб... новые правители, демагоги и пиз..болы.
 
 
цитувати  
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп