Глянець / Косметика / Найдієвіші правила щоденного догляду за обличчям для вічної молодості

21:00, 19.04.2020

 друкувати

закрити
Бути красивими і молодими (вічно!) хочуть усі, але не всі знають, як цього досягти.

8533_01.jpg (14.23 Kb)

Ми підібрали кілька справді дієвих порад:

Підбирайте засоби для догляду відповідно до свого типу шкіри
В догляді за шкірою першим і найголовнішим правилом є використання косметичних засобів, спеціально розроблених для вашого типу шкіри. Потреби сухої та жирної шкіри істотно відрізняються.

Приділяйте особливу увагу чутливим ділянкам шкіри
Шкіра в певних місцях на обличчі є більш тонкою та вразливою. Вона потребує спеціального догляду, особливо шкіра навколо очей і губи. Ці зони є найбільш чутливими та потребують особливої уваги.

Ніжне очищення
Догляд за чутливою шкірою починається зі зняття макіяжу. Щоб не піддавати її додатковому стресу й зберегти природний баланс, використовуйте засоби для видалення макіяжу з нейтральним pH, які спеціально розроблені для ніжного очищення шкіри.

Очі: зона ризику
Шкіра навколо очей є в десять разів тоншою за шкіру обличчя в інших місцях. Використовуйте спеціальні засоби для видалення макіяжу з очей.

Пілінг (ексфоліація) - необхідна процедура по догляду за шкірою обличчя
Використовуйте підібраний для вашої шкіри вид пілінгу один або два рази на тиждень. Пілінг повинен бути ефективним, але м'яким і не травмувати шкіру. Вибирайте засоби з нейтральним pH, які добре очищають і пом'якшують шкіру, підтримуючи її природний баланс.

Зволоження є вкрай необхідним
Дерма складається з води на 70%, а епідерміс - на 15%. Щоб шкіра завжди була добре зволоженою, обирайте зволожуючі засоби, які підтримують постійний рівень вологи в шкірі. Також можна регулярно використовувати зволожуючу маску, видаляючи її надлишки термальною водою.

Віддавайте перевагу гіпоалергенній декоративній косметиці
Щоб уникнути ризику алергії, пов'язаного з використанням косметичних засобів, які не підходять для вашого типу шкіри, обирайте гіпоалергенну декоративну косметику, спеціально створену для всіх типів шкіри та шкіри навколо очей, в тому числі для чутливої шкіри.

Захист від сонця
Незалежно від пори року використовуйте косметичні засоби з сонцезахисними фільтрами. Вони дозволяють зменшити шкідливий вплив сонячних променів, що прискорює процес старіння.

Уникайте зовнішніх несприятливих факторів
Забруднення довкілля, паління, стрес... Все це має негативний вплив на шкіру. Використовуйте косметичні засоби, які захистять вашу шкіру від несприятливих факторів до виходу з дому, та ретельно очищуйте шкіру після повернення додому ввечері.

Не забувайте про губи
Як тільки відчуєте, що це необхідно, використовуйте регенеруючий крем для губ. Ви можете наносити його повторно настільки часто, наскільки побажаєте.

Опубліковано 21:00, 19.04.2020, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/perfume/34482naidievishi-pravila-szodennogo-doglyadu-za-oblichchyam-dlya-vichnoi-molodosti.html

 друкувати

закрити