Глянець / Косметика / Солістку "НеАнгелів" без макіяжу не впізнати (ФОТО)

07:30, 24.12.2016

 друкувати

закрити
Ранок вчорашнього дня для обох солісток гурту "НеАнгели" не заладився, тому як з готелю в Дніпрі, де вони зупинилися, їх евакуювали через дзвінок від невідомих, що будівля замінована. Слава і Віка відбулися легким переляком, вони обидві написали у себе на сторінках в Інстаграм, що їм довелося пережити. Слава Богу, все обійшлося, насправді ніякої бомби в готелі не було, але це анітрохи не змінило настрій дівчат, адже вони були не просто налякані, а ще й не виспалися.

2163_585d75de8441f.jpg (14.29 Kb)

Вікторія поділилася новим селфі, на якому вона зображена без косметики на обличчі, і підписала його так: "Дорогі друзі, дякую, що хвилюєтеся. Зараз вже все в порядку, адже найстрашніше позаду. Як ми і здогадувалися - це був помилковий виклик, все обійшлося без вибухів і жертв. Постраждали тільки нерви і настрій. Ps виспатися так і не вдалося ... ".

Незважаючи на те, що співачку дійсно не впізнати без макіяжу, підписники постаралися підтримати її теплими словами і написали їй, що відсутність косметики нітрохи не зіпсувала її зовнішності.

Опубліковано 07:30, 24.12.2016, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/perfume/19721solistku-neangeliv-bez-makiyazhu-ne-vpiznati-foto.html

 друкувати

закрити