Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Українська співачка: Європейці хочуть, щоб ми віддали Крим та Донбас

Опубліковано lemberglegion, 11:30, 02.03.2024.  Переглядів: 311  Відправити другу: Українська співачка: Європейці хочуть, щоб ми віддали Крим та Донбас  Роздрукувати: Українська співачка: Європейці хочуть, щоб ми віддали Крим та Донбас

7283_m.jpg (28.5 Kb)

Українська оперна співачка Людмила Монастирська стала гостею проекту ТСН "Наодинці". Зокрема, її запросили замінити росіянку Анну Нетребко в опері "Турандот". На сцену наша співвітчизниця вийшла з прапором України.

"Це було запрошення саме замість Анни Нетребко, мене запросили замість неї, саме в цей проєкт. І мені прийшла така думка – вийти на сцену з українським прапором! Але я все ж таки порадилися з керівництвом, і мені дозволили це зробити", – зазначила Монастирська.

Людмила додала, що європейці вже переважно втомилися від війни і хочуть, щоб вона швидше закінчилася. Задля цього вони пропонують Україні віддати Крим та Донбас.

"Я багато чого вже різного почула на адресу того, що "хай уже ці території віддадуть і скоріше це все припиниться". Мені казали: "Як уже все це набридло, і давайте вже віддавайте оці свої всі східні – Донбас, Луганськ – і можна ще щось трошки"… Це було ще 2022 року, а вони вже були втомлені. А вже минуло бачите скільки..." – підкреслила співачка.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп