Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Дружина Віктора Павліка: Мене досі мучить травма з дитинства

Опубліковано lemberglegion, 15:00, 21.02.2024.  Переглядів: 614  Відправити другу: Дружина Віктора Павліка: Мене досі мучить травма з дитинства  Роздрукувати: Дружина Віктора Павліка: Мене досі мучить травма з дитинства

7909_re.jpeg (20.11 Kb)

Дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова поскаржилася на проблему з плечем. Виявляється, що воно мучить жінку вже приблизно шість місяців, тож вона нарешті вирішила з цим щось робити.

"Я нарешті дійшла до лікаря. Перше, що він у мене запитав, чи не було раніше травм. І тут я згадую, що в мене в дитинстві постійно випадала саме ліва рука. Травмпункт був звичним місцем для батьків. Мені багато разів вправляли ту руку", - зізналася Катерина у соцмережі.

На щастя, лікар порадив Реп'яховій кінезіотерапію, котра включає в себе різноманітні вправи з лікарем-реабілітологом. На щастя, тепер біль у плечі нарешті минув.

"З моїм плечем мені рекомендовано кінезіотерапію. Тренування не просто з тренером, а з лікарем-реабілітологом. Кінезіотерапія – це вправи не такі, як у тренажерному залі. Не відчувається скутість та втома в тілі, відчуваєш легкість, приплив енергії і найголовніше те, що боліло – вже не болить", - наголосила дружина Віктора Павліка.

1996_kr.jpeg (123.59 Kb)Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп