Глянець / Події / Осадча назвала унікальний рецепт для боротьби з тривожністю

12:30, 20.02.2024

 друкувати

закрити
23_os.jpeg (38.45 Kb)

Українська ведуча Катерина Осадча зізналася, що в неї теж інколи буває тривожність. Вона зізналася, що в такому випадку просто намагається повністю зануритися в роботу або слухає медитації.

"Коли я відчуваю тривогу всередині, я працюю. Окрім телебачення, в мене дуже багато роботи: пошук зниклих, фонд, діти, що залишилися без батьків. Намагаюсь, аби на тривожність часу не було. Буває, коли засинаю, є неспокійність. Тоді я слухаю медитації. Я себе привчаю обов'язково перед сном читати. Саме на ніч обираю художню літературу, аби захопитися сюжетом, а не тими емоціями, що всередині", - зізналася ведуча.

Катерина додала, що від кожного українця залежить перемога в цій війні. І недостатньо просто сидіти та чекати, коли вона нарешті відбудеться, потрібно з усіх сил наближати цей момент.

"Потрібно плекати в собі оце відчуття, що я не просто споживач, не той, від кого нічого не залежить або просто очікую. Потрібно докладати зусилля. Наближати перемогу — це не тільки донатити на армію. Це також виражати підтримку рідним в складні періоди, працювати, сплачувати податки, брати активну участь в тому, що відбувається в країні. Ми маємо всередині країни бути сильними, не піддаватися на провокації, протидіяти дезінформації. Ми повинні бути стійкими, тому що ворог може нас вимотати морально. Дуже важливе ментальне здоров'я", - заявила Осадча в інтерв'ю "1+1".

Опубліковано 12:30, 20.02.2024, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/47097osadcha-nazvala-unikalnii-recept-dlya-borotbi-z-trivozhnistyu.html

 друкувати

закрити