Глянець / Події / Співачка KOLA розгромила свою фанатку за крадіжку її пісень

15:30, 13.01.2024

 друкувати

закрити
5196_ko.jpeg (38.75 Kb)

Українська співачка KOLA поспілкувалася зі своїми прихильниками у соцмережі. Але коли одна з шанувальниць подякувала виконавиці за чудову музику, KOLA розкритикувала її за те, що та слухає пісні співачки піратським способом.

"Європа, Америка, Велика Британія до нас ставляться дуже дивним чином, тому що в нашій країні ще й досі розвинене піратство. Слухати пісні в Telegram – це є піратство. Ви крадете музику творців, музикантів. Це не класно, це – ганебно. За кордоном всі люди розуміють, що для того, аби послухати пісню, їм потрібно скачати її на будь-якому музичному майданчику. Саме тому українські виконавці отримують набагато менше грошей за свої пісні з усіх музичних майданчиків та з YouTube, тому що Spotify, AppleMusic та інші знають про те, що в нашій країні є піратство", - зазначила зірка.

KOLA додала, що не просто так тік-ток обрізає всі пісні, котрі довші за 1 хвилину. Адже якщо трек триває більше, то це вже вважається піратством.

"Можливо ви скажете, що розміщуючи пісню в Telegram вона набуває більшої популярності. Ви знаєте, що в TikTok неможливо, офіційний звук пісні триває одну хвилину. Чому так зроблено? Бо все? що більше хвилини, це є крадіжка. І коли ти хочеш залити пісню більше хвилини, TikTok її блокує", - підкреслила KOLA.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений KOLA - ЧиРазом🇺🇦 (@kola__official)


Опубліковано 15:30, 13.01.2024, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/46721spivachka-kola-rozgromila-svoyu-fanatku-za-kradizhku-ii-pisen.html

 друкувати

закрити