Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Всесвітній день художника з чарівною Наталією Жижко (Дідух)

Опубліковано admin, 14:06, 09.12.2020.  Переглядів: 7218  Відправити другу: Всесвітній день художника з чарівною Наталією Жижко (Дідух)  Роздрукувати: Всесвітній день художника з чарівною Наталією Жижко (Дідух)

2143_image1.jpg (28 Kb)

Ось на порозі вже зима, а на вулиці кружляє сніг. До Нового року залишилось менше місяця, тож можна вже підводити підсумки за рік. Що було цікавого, як пройшов творчий рік?

Цей рік у мене був дуже насиченим і не простим…Було багато заплановано: подорожей і виставок за кордоном, та, на жаль, життя внесло свої корективи.

Ще наприкінці 2019 року мене було запрошено з персональною виставкою до Італії , а тому з самого початку року я багато працювала і писала картини. Виставка мала відбутись в Генуї під патронатом ЮНЕСКО в грудні 2020 року. Мене запросила Президент ЮНЕСКО в Генуї Marina Spencer O'neill.

З початком карантину в мене ще була надія, що виставка відбудеться…але…Проте не тільки ця виставка не відбулась, а ще і участь в міжнародному фестивалі в Турції та Болгарії, виставка в Польщі, поїздка до Лондону на нагородження.

Та я не опустила руки і працювала далі . І тепер з гордістю можу сказати, що мої роботи цього року приймали участь 8 міжнародних конкурсах і я отримала Гран Прі, виборола перші місця.

Моя акварель приймала участь в міжнародній виставці акварелі в місті Черноморськ. А далі на мене чекали запрошення на участь в виставках у Києві. Зараз тут мої роботи представлені на трьох виставках.

В яких виставках ще приймала участь?

За цей рік мої роботи приймали участь у 3 виставках в Будинку художника, в виставці в рамках Фестивалю сучасного мистецтва “Сліди” в Музеї історії міста Києва, а також в галереї “ГЛОБУС' та у виставці Порталу Незалежних Художників в Києві. А тому роботи, які готувала для виставки в Італії все ж знайшли своїх глядачів в Україні. Також я приймала участь в проекті INSHE ART, який проводив благодійний фонд Олени Балашової.

Я бачила, була ще виставка в Японії?

Я отримала запрошення від японського інституту акварелі на участь в міжнародній онлайн виставці акварелі в Японіі і там представляла свою акварель «СТАРИК».
Як вважаєш, год був успішний?

Підводячи підсумки моїх виставок і участі в міжнародних конкурсах за цей рік, можу сказати, що я на таке не сподівалась. Також я продовжую співпрацю і провожу спільні покази-дефіле с модельним агентством «STEFANELL». Найближчим часом вийде з друку поетична збірка Євгенії Юрченко, яку я проілюструвала. Також новинкою і несподіванкою для мене був запис інтерв’ю з Андрієм Мореходовим на тему: «Я сделала себя сама» і цікаво, що питання , які він мені ставив, стали пророчими. Ну ось здавалось і все…і так досить насичене життя, враховуючи те, що я ще й служу в армії…Та це, мабуть, не про мене…Тому що я ще й вступила до вишу на магістратуру до Вінницького державного педагогічного університету і навчаюсь заочно . Тож, тепер вивчаю образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрацію. .Здала на «відмінно» вже сесію і прийняла участь в першій виставці в якості студентки.

Яка ти молодець!

Мені подобається моє життя, хоч практично зовсім не маю вільного часу. Але я пишу картини, навчаюсь, приймаю участь в виставках і міжнародних конкурсах, а також служу в армії. Мене дуже підтримує, моя сім’я, мої друзі і я їм безмежно вдячна за це.

Є якісь плани на наступний рік?

Не хочу щось планувати на наступний рік…Все буде так, як має бути….

Спілкувалась Ірина Федоренко (SEMIRA)


0375_image2.jpg (64.55 Kb)

5075_image3.jpg (88.47 Kb)

5115_image4.jpg (76.46 Kb)

6427_image5.jpg (114.26 Kb)Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп