Глянець / Події / "Сексистський маразм": правила леді Ольги Фреймут розкритикували шанувальники

17:25, 06.04.2018

 друкувати

закрити
7925_1f.jpg (17.59 Kb)

Відома телеведуча Ольга Фреймут продовжує ділитися з шанувальниками "правилами", які допоможуть зробити з жінку справжню леді, втім останній допис зірки спровокував не захват її вихованням, а справжнісінький шквал критики.

"Хочеться вірити, що ці бздури вона пише лише заради рейтингу", "Це якийсь кодекс закомплексованої міщанки", "Я поважала її, коли вона сама виховувала доньку та працювала. А зараз виявляється, що вона сексистка", "Мене це просто вбиває. Дівчата, яким по 16 років після прочитання цієї статті почнуть думати, що все, що їм необхідно - це чоловік (а чоловік - Бог), і для того, щоб бути гідною його уваги, тобі не можна говорити про те, як ти себе насправді почуваєш, їсти коли хочеться і що хочеться, ходити в туалет і тд... Це просто маразм", - пишуть шанувальники у мережі.

А ось і самі "правила":

Правило 1. Справжній пані ніколи не холодно, і вона не хоче їсти
І в туалет вона також не хоче. Якщо вона хоче їсти, то десь вже дома, щоб ніхто не бачив. Мене, наприклад, мама ще зі школи, коли ми жили дуже небагато, годувала зранку манкою, щоб коли я, приходячи на день народження до своїх подруг, нічого не їла. Жорстокі методи, але вони діяли. Я завжди мала гідний вигляд, нехай навіть у 8 років.

Правило 2. Уявіть, наче за вами постійно хтось дивиться
Так, нехай це буде навіть на маніакальному рівні, але уявіть собі, що за вами дивиться Бог, а Бог – чоловік. І коли ви сама вдома, а рука тягнеться до фрикадельки у баняку – пам’ятайте, що за вами дивляться. Краще візьміть тарілку, а ще краще – відмовтеся від фрикадельки та візьміть щось більш привабливе.

6672_2f.jpg (25.38 Kb)

Правило 3. Треба їсти те, з чим ви себе асоціюєте
Якщо ви хочете, щоб вас мали за сальтисона – їжте сальтисон. А якщо ви маєте себе за якийсь свіжий, прекрасний фрукт, тоді їжте яблука, груші та сливи.

Правило 4. Не коліть ботокс, старійте з гідністю
Ви можете уявити, щоб королева Єлизавета вийшла на балкон свого Букінгемського палацу з такими великими губами? А в неї гроші є, повірте мені. Вона б могла собі на всі гроші і губи наколоти, і вилиці зробити, і навіть декольте. Але жіночка тримається, не робить цього, бо знаєш що? Красиво старіти – правильно.

Правило 5. Мова – ваш паспорт
Якщо у вашій мові будуть прості слова, вислови – всі одразу зрозуміють, звідки ви родом та з якого племені. Тому оздоблюйте свою мову красивими цитатами. Але бажано своїми, а не Пушкіна, якого ви маєте за Лермонтова. Бо кажуть: «От Пушкін сказав…», а то взагалі не Пушкін сказав, а Тарас Шевченко. Люди ж можуть перевірити.

Правило 6. Правильно вдягайтеся
Не обов’язково вдягати дорогі речі, хоча це, звісно, важливо. Якщо поки що у вас немає великих статків – обирайте одяг із натуральних тканин. Синтетика вас може підвести. У спекотну пору ви спрієте й засмердитеся. Або ваше волосся наелектризується і буде стояти дибки. Якщо ж ви вберетеся в одяг із натурального шовку, бавовни чи кашеміру, зможете мати людський вигляд завжди, у будь-яких обставинах.

Правило 7. Уникайте розмов про фізіологію
Якщо хтось у вас спитає, як ваше здоров’я, – в жодному разі не розказуйте, що вам щойно вирвали корінний зуб, мовчіть. Якщо вам хтось і скаже: «Олю, що з тобою, ти захворіла?», то кажіть їм краще, що у вас анемія, аритмія чи просто депресія. Це звучить гарно і робить вас загадковою справжньою леді.

Правило 8. Не їжте часник і цибулю
Навіть не питайте чому, просто не їжте і все, бо часник і цибуля – це шлях до самотності.

Опубліковано 17:25, 06.04.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/26345seksistskii-marazm-pravila-ledi-olgi-freimut-rozkritikuvali-shanuvalniki.html

 друкувати

закрити