Глянець / Події / Наталя Могилевська здивувала відвертим дописом про свої чоловічі риси

20:00, 19.12.2017

 друкувати

закрити
Чи не найбільші зміни за майже минулий 2017 рік відбулися з відомою українською співачкою Наталею Могилевською. Зірка неймовірно схудла, змінила зачіску, повернулася на екрани - стала переможницею шоу "Танці з зірками", а також з'явилася у кріслі дитячого "Голосу країни".

Днями, підбиваючи, мабуть, підсумки року, у своєму Інстаграмі Могилевська розповіла, як їй вдалося змінитися.

"Головним придбанням останніх років стало усвідомлення, що моя природа і головний талант за фактом народження - просто бути жінкою. Раніше я жила за чоловічим принципом. Але ж жінка може бути успішною лише тоді, коли вона реалізовує свою природу. Одного разу я написала на листочку всі традиційно чоловічі якості і жіночі. Виявилося, що жіночими я майже не користуюся. Тому протягом наступних п'яти років, день за днем ​​я акуратно розкривала кожну з них. Намагалася знаходити в собі гнучкість, привабливість, красу, розвивати м'якість, материнське прийняття і прощення, вміння бути в тіні", - написала Наталія.

0990_999.jpg (63.45 Kb)

Опубліковано 20:00, 19.12.2017, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/24718natalya-mogilevska-zdivuvala-vidvertim-dopisom-pro-svoi-cholovichi-risi.html

 друкувати

закрити