{728}

Новини

Join новини

загрузка...

Новинки моди

Загрузка...

Ксенія Собчак зібралася балотуватися на пост президента Росії

Опубліковано Olena_Yur, 20:20, 18.10.2017.  Переглядів: 1092  Відправити другу: Ксенія Собчак зібралася балотуватися на пост президента Росії  Роздрукувати: Ксенія Собчак зібралася балотуватися на пост президента Росії

Ще раніше ЗМІ розпитували відому російську телеведучу Ксенію Собчак чи не планує вона балотуватися на пост президента Росії. Сама світська левиця або відмовчувалася, або завуальовано натякала, що не упускає такої можливості, адже що-що, а електорат у неї чималий, як і впливових друзів доволі багато.

Днями чутки підтвердилися - Собчак і справді забралася у президенти. Про це вона написала листа, якого вже "розтягнули" на цитати.

"Кожен із нас може і повинен заявити про свою позицію, про свою незгоду з владою, котра хоче незмінності тривалістю в чверть століття, незгоду з руйнуванням освіти та охорони здоров'я, з жахливою корупцією та пропагандою, якою просякнуте все суспільство, від сільської школи до Кремля, з повсюдним засиллям силовиків, із війною, з міжнародною ізоляцією", - заявила Собчак.

На думку Собчак, відмова від участі у хай і "підконтрольних, недосконалих, навіть нечесних виборах" не лишає іншого виходу, крім вуличного протистояння, котре є крайньою та винятковою мірою політичної боротьби.

"Це легальний та цілком мирний інструмент висловлювання громадського невдоволення процедурою виборів, складом учасників, незмінністю вліди. Вже багато років тому влада, яка поводиться з виборним законодавством залежно від своїх тактичних потреб як з дишлом, позбавила нас цього інструменту. Своєю участю в березневих президентських виборах я хочу його повернути. Ксенія Собчак - в вашому бюлетені, це і є графа "Проти всіх", - пояснила вона.

3474_40799bf-sobchak450.jpg (39.61 Kb)

"У вас немає свого кандидата? Позначте Собчак. Ви не обираєте її в президенти. Ви просто отримуєте легальну та мирну можливість сказати "Досить! Дістали!", - наголосила Ксенія.

Собчак проголосила себе не просто кандидатом, а й "рупором тих, хто кандидатом стати не зможе". Вона запевнила, що готова транслювати послання "і лівих, і правих", оскільки проблема корупції, непідконтрольності та незмінності влади є більшою за ідеологічні розбіжності.

"Я не належу до конкретних партій, не зв'язана партійною або груповою дисципліною, в рамках цієї кампанії я навіть не за "Крим наш" і не проти. Я за те, щоби в країні припинилося тотальне крадійство, з'явилася справжня політика, влада, підзвітна вільному волевиявленню людей, котрі самі вирішують, як їм жити і на рівних із усією світовою спільнотою та сусідами вирішувати, чий же Крим насправді", - заявила Собчак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...

Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новиниІнші новини

Інші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп