Глянець / Події / Приходько публічно принизила Валерію (ФОТО)

01:00, 29.04.2014

 друкувати

закрити
Відома українська співачка Настя Приходько вирішила не бути осторонь скандалу, який розгорівся між Валерією та Анастасією Волочковою, та висловила свою думку щодо цього на своїй сторінці у соціальній мережі:

prihodko.jpg (19.52 Kb)

"Мені все одно - буду я співати в Росії чи ні! Ця країна хоче забрати майбутнє у мене, у Вас, і у країни! Я не займаюся комерцією! Я просто люблю музику, це видно з моїх пісень! У них є життя, сенс, а не тупі приспіви, як у деяких для того, щоб танці для братви танцювати десь в заміській бані ;))) я за Україну - світ! Мені шкода багатьох і таких, як Валерія, які за гроші, а може і безкоштовно, на Красній площі співають... Колись і наші артисти їздили за Януковича, але прогадали..." - заявила вона.

anastasiya-prihodko-podderzhivaet-maydan_1.jpeg (26.4 Kb)

"Не можна бути продажним! Путін всім у Росії вселив, що вони найкрутіші, найкращі, але це не так! Погано бути заляканим, ось у чому проблема, а там про демократію мови навіть йти не може, я мовчу вже про свободу слова! Як би мені погано не було, але це моя країна і я з нею! Слава Україні!" - резюмувала Настя.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Відома зірка показала свій патріотизм (ФОТО)

anastasia-1_3.jpg (36.58 Kb)

Опубліковано 01:00, 29.04.2014, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini/10835prihodko-publichno-prinizila-valeriyu-foto.html

 друкувати

закрити