Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Оля Полякова зізналась, як під час війни заробляє її чоловік

Опубліковано Diana_Iliyina, 13:00, 26.11.2023.  Переглядів: 830  Відправити другу: Оля Полякова зізналась, як під час війни заробляє її чоловік  Роздрукувати: Оля Полякова зізналась, як під час війни заробляє її чоловік

8955_image_.jpg (43.13 Kb)

Заробітки співачки Олі Полякової, як і інших українських артистів під час повномасштабної війни значно зменшились. Проте виконавиці у цьому плані допомагає чоловік.

У новому інтерв’ю Оля зізналась, що тепер ситуація з доходом коханого змінилась. Якщо раніше вона певний період утримувала сім’ю, бо Вадим втратив дохід після 24 лютого, то тепер у нього новий прибутковий бізнес.

"В нього є завод, який він придбав дуже давно. Давно цей завод просто стояв і тільки тягнув. Але ось останнім часом.. У Вадіка є партнер тепер за бізнесом, вони разом роблять побутову техніку для міст. Це снігоприбиральні машини, сміттєвози", - розповіла Полякова.

Полякова зізналась, що не планує ставати бізнесменкою. Але хоче мати збережені кошти для доньок.

"Я точно знаю, що мені треба приберегти гроші для навчання моїх дітей, бо в мене двоє. Їх треба вивчити. Якщо їх вчити за кордоном, це дуже дорого. Ми вже це проходили один рік і в нас ще це попереду. Я людина старої формації. В мене є ремесло. Це не бізнес те, чим я займаюся", - додала Полякова.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп