Глянець / Події, Фішки / Зірка «Дизель Шоу» Вікторія Булітко заразилась хворобою Лайма після укусу кліща

02:00, 11.08.2023

 друкувати

закрити
8746_ig8wjdbahuhftwxrrpqag6tdocoh4ipbhm9ag2to.jpeg (27.26 Kb)

Зірка «Дизель Шоу» Вікторія Булітко поділилась зі своїми шанувальниками неприємною новиною. Це питання стосується здоров’я артистки.

У своєму інстаграм акторка шокувала новиною, що заразилась хворобою Лайма. Трапилось це після укусу кліща. Діагностували його у її Вікторії через місяць після інциденту.

Тоді зірка відпочивала у лісі з друзями та під час походу по гриби її вкусив кліщ. Артистка викликала швидку та паразита витягнули. Проте Булітко не стежила за своїм здоров’ям після.

«Я легковажно поставилася до укусу кліща. І через місяць ця історія мене наздогнала. Приблизно в той час, як я пішла здавати аналізи, мені здалося, що мене вкусив комар. Воно свербить, я почухала. А потім пляма почала роздуватися. Але я пам’ятаю, що мене комар не кусав. І так один день, другий, а цих укусів, типу комариних, з’являється більше й більше. Якщо не чухаєш, вони пропадають. Потім з’являються ще. Я вже поміняла постіль, думала, може алергія на порошок. Починаю стежити, що мене може вкусити, і тут я розумію, що щось не те…» — розповіла зірка.

Тепер Вікторію чекає лікування та 28-денний курс прийому антибіотиків.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Вікторія Булітко (@bulitka)


Опубліковано 02:00, 11.08.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini-fishka/45651zirka-dizel-shou-viktoriya-bulitko-zarazilas-hvoroboyu-laima-pislya-ukusu-klisza.html

 друкувати

закрити