Глянець / Події, Фішки / Jerry Heil стала переможницею європейської премії MME Awards 2023

06:07, 21.01.2023

 друкувати

закрити
0866_mmeawards_jerryheil_benhoudijk_esns23_1435-1536x1024.jpg (25.64 Kb)

Українська співачка Jerry Heil стала переможницею престижної музичної премії MME Awards 2023.

Подія відбувалась у Нідерландах, у місті Гронінген. Артистка перемогла у номінації Public Choice Award. Призом для зірки став чек на суму п’ять тисяч євро для розвитку своєї музичної кар’єру і можливість заспівати у студії Deezer.

"Здобувати перемогу й європейську нагороду MME Awards 2023 в мільйон разів приємніше, коли робиш це в ім’я своєї країни і завдяки ній! Дякую кожній людині, яка голосувала за мене! Крок за кроком прокладається шлях для українських музикантів в світ! Україна звучить! І нас чують", - написала зірка.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Jerry Heil (@thejerryheil)Також артистка поділилась, які емоції переживала на премії.

"Я майже зневірилася, просидівши до кінця нагороди, і вже вигадувала іншу промову — що я скажу команді, щоб вони не засмучувалися)
І тут витягують моє ім’я, хтось починає кричати, я ніби чую, що оголошують мене, але перевіряю — дивлюсь на екран.. і нарешті усвідомлюю:
дівчинко, ти в Гронінгені, твоя пісня УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ номінована в найпрестижнішому конкурсі, організованому культурним департаментом Євросоюзу, твої слухачі такі потужні, що привели тебе до перемоги в конкурсі, де декілька років тому перемогла Дуа Ліпа, яка надихає тебе..!
Хоча давайте чесно: в той момент мої думки звучали, як "ААААОАОАООАОАОАОАОААААА ЗБЕРИСЬ, ЗБЕРИСЬ, ЗБЕРИСЬ!", - написала вона.


Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Jerry Heil (@thejerryheil)


Опубліковано 06:07, 21.01.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini-fishka/44320jerry-heil-stala-peremozhniceyu-evropeiskoi-premii-mme-awards-2023.html

 друкувати

закрити