Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Настя Каменських та Артем Пивоваров записали спільну пісню на вірші Тичини

Опубліковано Diana_Iliyina, 13:41, 12.11.2022.  Переглядів: 3073  Відправити другу: Настя Каменських та Артем Пивоваров записали спільну пісню на вірші Тичини  Роздрукувати: Настя Каменських та Артем Пивоваров записали спільну пісню на вірші Тичини

0956_c5043b59fd1792e0bbe915ce06774c6d.jpeg (36.38 Kb)

Українська співачка Настя Каменських долучилась до проєкту Артема Пивоварова "Твої Вірші, Мої Ноти". Артисти записали спільну композицію.

Свою першу спільну пісню музиканти записали на вірші українського поета Павла Тичини. В основу лягли твори "Там тополі у полі" та "Де тополя росте". Трек отримав назву "Там у тополі".

"У своїх творах Павло Тичина дуже майстерно описує природу та взаємодію людини з нею. Його поезія сповнена любов'ю до українських краєвидів. До того ж поет настільки влучно передає кожну деталь, що можна практично відчути буйний вітер, спів тополі чи шум жита, про які він пише. Багатьом українцям зараз дуже бракує рідних пейзажів, тож робота "Там у тополі" - можливість подумки перенестися набатьківщину під час прослуховування пісні або перегляду відео", - сказав Пивоваров.

"У пісні "Там у тополі" звучать слова славетного Павла Тичини з одразу двох неймовірних творів, у яких тополя — символ величі людського духу, його жага свободи та щастя. Сьогодні для всіх українців це має особливий сенс. Тому було по-справжньому хвилююче записувати цю роботу. Хотілося вокально передати ту енергію та міць, якими пронизані слова автора та підкреслити це якісним потужним музичним супроводом. Я думаю, що нам вдалося і, сподіваюся, слухачі відчують посил, який сам автор вкладав у кожне слово, і який ми постаралися відтворити у кожному звуці”, - поділилася Каменських.


Також артисти презентували чорно-білий кліп на нову композицію, знятий в краєвидах України.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...




Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відео



Новини партнерів


Цікаві новини


Інші новини



Інші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook




Додати на яндекс

добавить на Яндекс



Твій гороскоп