Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Артем Пивоваров представив нове звучання народної пісні "Ой на горі"

Опубліковано Diana_Iliyina, 17:27, 10.07.2022.  Переглядів: 717  Відправити другу: Артем Пивоваров представив нове звучання народної пісні   Роздрукувати: Артем Пивоваров представив нове звучання народної пісні

5655_image_15.jpg (13.84 Kb)

Український музикант Артем Пивоваров продовжує розвиток свого культурного проєкту "Твої Вірші, Мої Ноти". Новою піснею стала пісня "Ой на горі".

Артист презентував осучаснене нове звучання народної пісні. Команда попрацювала, аби змінити сумний посил та обнадійливий.

"Ой на Горі" – перша народна пісня, що отримала нову інтерпретацію в проекті "Твої Вірші, Мої Ноти". Після «переродження» в Pivovarov Production змінився навіть посил: оригінальна версія пронизана журбою і несе сумну енергетику, нова ж – сповнена світла та надії", - сказав він.

Також Артем розповів, що підійшов до роботи нестандартно, адже взяв за основу не вірш поета, а українську співанку.

"Цього разу я відійшов від творчості окремих представників літератури і взяв за основу текст, автором якого є народ. Робота змальовує спільну для більшості сучасних українців картину. Дійсність, в якій мільйони сімей були змушені розлучитися та відчути біль втрати. У цей час кожен з нас проходить «трансформацію». Поняття «сім'ї» стає ширшим та духовним, адже це не лише про кровні узи. Сім'я - це й ті люди, що мають спільні цінності, мрію та мету і об‘єднуються задля ії досягнення", - наголосив Артем.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп