Глянець / Події, Фішки / Камалія організовує благодійний вечір з королем Бельгії задля України

21:10, 15.06.2022

 друкувати

закрити
3621_ud8igc023mqvoh802iawvqoirxsqh6iemcqmklc6.jpeg (22.22 Kb)

Співачка Камалія продовжує свою волонтерську діяльність. Зірка має благодійний фонд та у його рамках проводить спеціальні заходи.

Зараз артистка зосередилась на допомозі України у час війни. Камалія організовує новий захід. Ним став благодійний вечір у Бельгії. На подію завітає чимало зірок та навіть король країни Філіп зі своєю родиною.

"Я дуже вдячна шановним бельгійцям, які відгукнулися підтримати благодійний вечір. Ми запросили багато відомих гостей, серед яких сам король Філіпп та його родина. На заході ми плануємо провести аукціон, з якого всі виручені кошти підуть на допомогу переселенцям з України,", - сказала Камалія.

Також підтримав ініціативу Камалії бельгійський скульптор Арне Куінз.

"Як тільки епідемія Covid-19 залишається позаду, ми знову зіштовхуємося з жахливими новинами, але вже з України. В той час, як наше повсякденне життя продовжується, там руйнуються сім’ї, діти залишаються без батьків. Війна — всьому причина… Тому, я вирішив підтримати фонд CARE FOR UKRAINE та максимально бути корисним в благодійній справі для тих, хто дуже цього потребує", - додала вона.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Kamaliya (@kamaliyaofficial)


Опубліковано 21:10, 15.06.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/novini-fishka/42682kamaliya-organizovue-blagodiinii-vechir-z-korolem-belgii-zadlya-ukraini.html

 друкувати

закрити