Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Джамала отримала нагороду від Атлантичної ради США

Опубліковано Diana_Iliyina, 15:04, 13.05.2022.  Переглядів: 1020  Відправити другу: Джамала отримала нагороду від Атлантичної ради США   Роздрукувати: Джамала отримала нагороду від Атлантичної ради США

0240_ihs56mrf6twjtf5u0qumk3dxamoldt7kmxom7kqy.jpg (27.3 Kb)

Співачка Джамала є однією з тих зірок, які з початку повномасштабної війни гучно говорить про Україну у всьому світі. Та усі вчинки артистки не залишились непоміченими.

Українська співачка отримала нагороду Атлантичної ради США. Цю премію вручають щорічно представникам сфери політики, бізнесу і кульури, які борються за цінності трансатлантичних відносин та займаються формуванням спільного майбутнього.

Зірка стала лауреаткою номінації "Визначне лідерство артиста". Джамалу назвали однією з нвйвпливовіших артистів України та відзначили її допомогу Україні у час війни.

Артистка розділила цю премію з усіма артистами, які займаються поширенням злочинів Росії проти України.

"Я прийняла нагороду від імені всіх українських артистів, що використовують cвій голос, аби розказати про злочини, що вчиняються росією в Україні. Щодня доносять правду і підсилюють підтримку нашої країни, оберігають нашу культуру та демонструють її унікальність. Це наша спільна боротьба й наші спільні маленькі перемоги". - додала Джамала.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп