Глянець / Мода / Марченко одягає маленькі чорні сукні, а решту - віддає в подарунок (ФОТО)

08:20, 09.04.2013

 друкувати

закрити
Одна із найкрасивіших ведучих українського телебачення завоювала публіку не лише своєю ефектною зовнішністю, а й неймовірними сукнями. Добре відомо, що з Оксаною Марченко працює ціла група дизайнерів-професіоналів: вбрання ведучої дорогі та ефектні.

94207005_1.jpg

Так, в одному із інтерв'ю Марченко розповіла, які сукні любить одягати у повсякденному житті.

"Дуже люблю маленьке чорне плаття і вважаю його рятівним в будь-якій життєвій ситуації, - розповідає Оксана. - Вважаю, таке вбрання - прикраса будь-якої жінки. Особливо, якщо декорувати його красивою брошкою або намистом, хусткою або шаллю. Також мені подобаються яскраві легкі сукні. Влітку завжди одягаю такі до вечері. Вони підкреслюють загар і створюють прекрасний настрій."

Окрім цього, Марченко нарешті розкрила таємницю, що досі цікавила багатьох прихильників - яка доля суконь після ефіру? Як виявилося, більшість залишається в гардеробі СТБ, а деякі - Оксана дарує своїм друзям.

"Іноді сукні з мого особистого гардеробу відправляю у вигляді подарунків різним людям - моїм друзям, знайомим. Хтось виходить в них заміж або одягає на випускний. Вони не перешиваються, а просто підганяються під людину".

ee_siyatelstvo_stil_oksany_marchenko_chernye_platja.jpg

Нагадаємо, нещодавно дизайнери виокремили три найкрасивіших ескізи для майбутніх суконь Оксани Марченко.

Опубліковано 08:20, 09.04.2013, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/moda/marchenko-odyagae-malenki-chorni-sukni-a-reshtu-viddae-v-podarunok-foto7721.html

 друкувати

закрити