Глянець / Мода / Меланію Трамп розкритикували за расистські настрої

06:30, 09.10.2018

 друкувати

закрити
Здається, стиліста Меланії Трамп чекає догана. Вже не в перший раз першу леді критикують за недостатньо продуманий образ.

07_305f36_size.jpg (25.42 Kb)

Зараз дружина американського президента перебуває в самостійній поїздці по Кенії і займається переважно тим, що зустрічається з представниками різних благодійних організацій.

Однак преса пильно стежить не тільки за виходами Меланії, а й за образами, які вона вибирає для своїх публічних появ. Так новий наряд Трамп зазнав критики з боку ЗМІ і преси. Меланія наділа білу блузку, вузькі брюки, високі чоботи і корковий капелюх - тобто зібрала образ, який у багатьох асоціюється з одягом колоністів.

«Для деяких людей, добре знайомих з історією Африки, вибір головного убору, так тісно пов'язаного з експлуатацією африканців, - велика помилка на глобальній сцені», - написали журналісти The New York Times.

7463_305f36_sizea.jpg (51.71 Kb)

Представники Меланії зауважили, що це «стандартний наряд для американського туриста в Африці».

«Зазвичай туристи, особливо американці, підбирають вбрання в стилі тієї країни, куди вони збираються. В даному випадку Меланія з'явилася в костюмі, який був призначений для поїздки в джунглі», - відзначили вони в інтерв'ю виданню Washington Post.

Опубліковано 06:30, 09.10.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/moda/28556melaniyu-tramp-rozkritikuvali-za-rasistski-nastroi.html

 друкувати

закрити