Глянець / Мода / Попелюшка з села: Регіна Тодоренко розчарувала сукнею у Каннах (ФОТО)

18:15, 12.05.2018

 друкувати

закрити
0018_ddd.jpg (20.74 Kb)

Цього року на червоній доріжці Каннського кінофестивалю можна побачити не лише голлівудських та європейських кінозірок, але й чимало обличь з вітчизняного шоу-бізнесу: так, Катя Осадча приїхала брати інтерв'ю у актрис, Леся Нікітюк - вести свій блог, а Регіна Тодоренко вже вдруге з'явилась на церемонії та спробувала вразити сукнею. На жаль, не вдалось.

Так, для червоної доріжки зірка вибрала дивне вбрання - чорний мереживний корсет та пишну спідницю з тюлі. Шанувальники одразу назвали зірку "тортом", а також припустили, що Регіна намагається приховати вагітність. Сама ж Тодоренко з гумором сприйняла критику.

"Плаття-Cupcake", "плаття-торт", "вона товста, ні, вагітна", "що за тюль". Дякую за підтримку, особливо тим, хто зрозумів мою задумку і посміявся разом зі мною)Добре, що у вас є почуття гумору.

В цьому році я щаслива знову представляти @lorealmakeup на #CannesFilmFestival! Півроку підготовки, години створення макіяжу і зачіски, хвилювання, мокрі долоньки, заплутані в поділ сукні ніжки - все це заради 1-ої хвилини на урочистій килимовій доріжці, де на мить кожен може відчути себе зіркою світового рівня! Навіть Попелюшка з селища Котовського (м.Одеса)!", - написала зірка.

Допис, поширений regina todorenko (@reginatodorenko)


Опубліковано 18:15, 12.05.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/moda/26834popelyushka-z-sela-regina-todorenko-rozcharuvala-sukneyu-u-kannah-foto.html

 друкувати

закрити