Глянець / Міс / Олеся Стефанко тепер не ховає грудей (ФОТО)

23:47, 06.12.2011

 друкувати

закрити

Ще нещодавно Олеся Стефанко носила тісні сукні і не визнавала декольте. В одному із інтерв'ю красуня зізналася, що дуже комплексує через власні груди і вважає, що в порівнянні з іншими учасницями "Міс Всесвіт", була "плоскою".

stef1.jpg (204.14 Kb)

stef2.jpg (223.56 Kb)

Та, схоже, дівчина після приїзду додому з такою перемогою, вирішила боротися з комплексами. Або взагалі зрозуміла - що їй соромитися нічого.

У неділю разом із десятками українських міс різних часів Олеся гуляла на вечірці Queens Birthday Party в честь ювілею генерального директора "Міс Україна-Всесвіт" Ганни Філімонової. Того вечора на свято прийшла мало не половина українського бомонду - Яна Клочкова, Діана Дорожкіна, Микола Рудьковський, Андре Тан, Денис Силантьєв, Маша Собко, Олексій Дівєєв-Церковний та багато інших селебрітіз.

stef3.jpg (364.94 Kb)

Все ж поміж інших міс Стефанко виглядала "найсвіжішою" та поводила себе дуже скромно. Проте вбрання Стефанко таки здивувало своєю відвертістю. Красуня одягла чорну напівпрозору сукню, яка майже не приховувала грудей. Більше того - Стефанко обійшлась без усіляких там "пуш-апів" і ще раз продемонструвала, що природня краса завжди у моді. І для цього не обов'язково мати четвертий розмір грудей.


Опубліковано 23:47, 06.12.2011, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/miss/olesya-stefanko-teper-ne-hovae-grudei-foto.html

 друкувати

закрити